У Львівській області покарали начальника з облради, який витратив на сина 360 тисяч гривень підприємства

У Львівській області покарали начальника з облради, який потратив на сина 360 тисяч гривень підприємства

У Львівській області покарали начальника з облради, який потратив на сина 360 тисяч гривень підприємства Фото: Юрій Богун

Події
15 березня 2023 17:40
Автор: Юрій Богун

Прокурорами Львівської обласної прокуратури забезпечена участь у розгляді Львівським апеляційним судом скарги на рішення суду першої інстанції, яким керівника комунального підприємства обласної ради визнано винним в порушенні порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Прокурорами доведено, що керівник одного із підприємств Львівщини не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів та прийняв рішення в умовах конфлікту затвердив акти приймання наданих юридичних послуг підприємству своїм сином. А саме, здійснення правового забезпечення, юридичний супровід господарської діяльності, надання юридичних консультацій, підготовку документів правового характеру, за ці послуги сину начальника виплачено кошти у сумі 360 тисяч гривень.

Таким чином, суд визнав чоловіка винним в конфлікті інтересів та застосував щодо нього стягнення у виді штрафу з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком на один рік.

Відповідно, апеляційним судом скаргу особи на рішення суду першої інстанції залишено без задоволення, а рішення суду – без змін.

Прокурором внесено подання суб’єкту призначення про проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення.

А також вирішується питання вжиття заходів цивільно-правового характеру до усунення наслідків завданих правопорушеннями, пов’язаними з корупцією.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах