Львів’ян просять поділитися думкою про парки міста: опитування

Львів’ян просять поділитися думкою про парки міста: опитування.

Львів’ян просять поділитися думкою про парки міста: опитування. Фото: Юрій Богун.

Події
23 сiчня 18:14

У Львові стартувало щорічне опитування від управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради «Парки Львова 2023: як Вам зміни?». Мешканців міста запрошують поділитися власною думкою про найбільші потреби парків Львова та зміни, які вже відбулися. Опитування можна пройти до 1 лютого 2024 року.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Вже п’ятий рік поспіль управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради проводить онлайн-опитування, яке допомагає краще з'ясувати потреби і пріоритети громади щодо утримання та розвитку парків.

«Ми вже отримали першу сотню анкет і дуже вдячні за таку активність. Нам потрібен зворотній зв’язок від мешканців, адже це дозволяє якісно розвивати парки та робити те, чого чекають і потребують відвідувачі», – зазначила заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Оксана Луцко.

Цьогоріч, окрім заповнення коротких анкетних даних, мешканцям пропонують проаналізувати зміни в парках впродовж 2023 року, необхідність створення безбар’єрних входів у парки, просторів для маломобільних груп населення та розроблення мережі теренкурів-оздоровчих стежок у парках. 

Також наприкінці опитування можна поділитися власними пропозиціями для покращення розвитку парків та озеленення міста загалом. 

Пройти опитування можна до 1 лютого 2024 року.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах