Пишаймося: львів’янин став чемпіоном України з боксу

Львів’янин став чемпіоном України з боксу. Фото: Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

13 вересня 2021 11:51

Збірна Львівщини повертається з чемпіонату України з боксу з 5 медалями. Більше того, львів’янин Андрій Тишковець став чемпіоном України з боксу у ваговій категорії 48 кілограм. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, змагання відбувались впродовж п’яти днів у Південній Пальмірі. На них з’їхались 200 найкращих українських боксерів.

Чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став львів‘янин Андрій Тишковець. На змаганнях він переміг у всіх поєдинках, зокрема поборовши у фіналі киянина Андрія Єфимовича з рахунком 4:0.

Львів’янин став чемпіоном України з боксу. Фото: Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністраціїЛьвів’янин став чемпіоном України з боксу. Фото: Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

Бронзовими призерами змагань стали Назар Куротчину у вазі 51 кілограм, Дмитро Куля у ваговій категорії 71 кілограм, Богдан Градова у вазі 86 кілограм та Олександр Гриців, що виступає у ваговій категорії 92 кілограми.

У загальнокомандному рейтингу Львівщина увійшла до п’ятірки лідерів.

Нагадаємо, 6 вересня у Португалії завершився чемпіонат світу серед юніорів і молоді з веслування. Українські веслувальники, в команду яких входив львів'янин Василь Смілка, вперше в історії вибороли золоту медаль в олімпійській байдарці-четвірці.