Львів’янка виборола срібло на чемпіонаті світу з фехтування

Львів’янка виборола срібло на чемпіонаті світу з фехтування Фото: facebook.com/sport.lviv.oda

11 квiтня 2022 09:48

Львів’янка Анна Максименко здобула титул віцечемпіонки світу з фехтування. Жінка виборола срібло на особистих змагання кадетів у шпазі на чемпіонаті світу, який відбувся 9 квітня в ОАЕ.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомили в управлінні молоді і спорту Львівської обласної військової адміністрації, Анна виграла п’ять з шести боїв у групі й під сьомим номером розпочала боротьбу в олімпійці. Там вона взяла гору над Магдою Луною Мегя зі Швейцарії (15:12), Анастасією Пилінової з Литви (15:7) та американкою Ясмін Хаміс (15:10).

Львів’янка виборола срібло на чемпіонаті світу з фехтуванняЛьвів’янка виборола срібло на чемпіонаті світу з фехтування Фото: facebook.com/sport.lviv.oda

Спортсменка Анна Максименко навчається у Львівській школі вищої спортивної майстерності та Академії фехтування.

У Національній федерації фехтування зазначили, що востаннє наші представники в кадетській шпазі сходили на світовий п’єдестал пошани в індивідуальному заліку серед дівчат у 2015 році.

Нагадаємо, бронзову медаль Олімпіади-2020 каратиста зі Львова Станіслава Горуни продали на благодійному аукціоні World Sports For Ukraine за 16 800 доларів (495 тисяч гривень). Ці гроші спортсмен передасть на потреби Збройних сил України.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.