Львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування

Львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування.

Львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування. Фото: city-adm.lviv.ua

08 сiчня 17:45

Команда українських шпажисток, в складі якої є дві львів’янки, стала переможцем юніорського Кубка світу, який впродовж 4-5 січня відбувався в італійському місті Удіне. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Українська команда, яку представляють дві представниці Львівської академії фехтування Анна Максименко та Аліна Дмтрук, а також Емілі Конрад та Олександра Романова, виборола титул чемпіонок змагань з фехтування на шпагах. На шляху до «золота» українки здолали Китай (45:42), Угорщину (41:40) та Польщу (45:42), а у фіналі з мінімальною перевагою перемогли господарок доріжки італійок (33:32).

Львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування.Львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування. Фото: city-adm.lviv.ua

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.