Відкрито конкурс на посаду керівника аеропорту  Львів

Відкрито конкурс на посаду керівника аеропорту "Львів"

Фото: vokzal.in.ua

Міністерство інфраструктури України розпочало пошук кандидатів на посаду генерального директора міжнародного аеропорту "Львів". Про це повідомила прес-служба міністерства. 

Відбір кандидатів розпочався 31 грудня 2014 року. Документи на участь в конкурсі прийматимуть до 12 січня 2015 року. 

Остаточне рішення про призначення керівника аеропорту прийматиме міністр інфраструктури після особистого спілкування з кожним кандидатом-фіналістом.


Чого чекають від нового керівника

Перед кандидатом на посаду директора аеропорту "Львів" ставлять багато важливих цілей, зокрема: розробити стратегію розвитку аеропорту, залучити нових клієнтів, збільшити пасажиро- та вантажообіг, поліпшити фінансові результати та зміцнити позиції на ринку міжнародних перевезень, вибудувати аеропорт, який відповідатиме найкращим світовим стандартам якості обслуговування.


Основні завдання на 2015-2016 рр.

У перші два роки новий директор аеропорту має виконати наступні завдання:

забезпечити розвиток потужностей аеропорту та сервісів аеропору, що дають змогу повністю задовольнити клієнтський запит із боку провідних світових, регіональних і локальних компаній;

здійснити оптимізацію організаційної структури та бізнес-процесів;

впровадити комплекс заходів, спрямований на зростання рівня енергоефективності бізнесу завдяки впровадженню енергозбережних технологій і перехід на альтернативні види палива;

забезпечити зростання фінансових результатів та ефективності комерційних операцій, а також стратегічну стійкість компанії під час кризових процесів.

А поки що львів'янам залишається тільки сподіватись, що аеропорт у Львові дійсно отримає топ-менеджера, який реалізує поставлені перед ним непрості завдання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 2 січня

У Львові пройшла смолоскипна хода на честь Бандери

Інформація для львів'ян: біометричні паспорти - де, коли, почому