Львів ян попередили про страйк  перевізників

Львів'ян попередили про страйк перевізників

фото:www.lvivpost.net

 


Перевізники міста Львова вимагають підвищення вартості проїзду

Сьогодні, 12 березня, у обідню пору, в місті Лева відбудеться страйк перевізників. Протягом двох годин так  звані приватники обіцяють з’їхати із маршрутів із вимогою збільшення вартості проїзду до 4 гривень 50 копійок.

Про це активістам ГО "За якісний транспорт" стало відомо із власних поінформованих джерел, пише Дивись.info.


Комунальний транспорт їздитиме в повному складі

Інсайдерські джерела інформують, що керівництво транспортних підприємств фактично було поставлено перед фактом страйку вчора ввечері. На кожному маршруті, який обслуговується автобусами, які не перебувають у власності підприємства, буде обмежено курсування машин. Керівники АТП запевняють, що власні автобуси будуть їздити у повному обсязі.


Активісти контролюватимуть кількість автобусів на лінії

Керівництво громадської організації "За якісний транспорт" засуджує наміри приватників провести страйк у місті. Активісти наголошують, що проведуть власний рейд щодо визначення тих маршрутів, де кількість автобусів буде значно зменшеною.

Також активісти залишають за собою право звернутись у судові органи влади щодо покарання тих перевізників, які порушать умови договору.


Куди повідомляти про порушення

ГО "За якісний транспорт" звертається до усіх мешканців міста Львова: якщо сьогодні протягом дня Ви будете довго очікувати автобуса – просимо повідомляти нас за адресою https://www.facebook.com/trafficlviv

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 12 березня 

Кому залишать пільговий проїзд без обмежень