Сьогодні тролейбус № 13 почне курсувати проспектом Свободи

Сьогодні тролейбус № 13 почне курсувати проспектом Свободи

фото з сайту tvoemisto.tv

11 червня, після 13:00 тролейбуси №13 поїдуть на пр. Свободи: на перехресті проспекту та вул. Гнатюка зміниться схема організації дорожнього руху, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами начальника комунального відділу Галицького районної адміністрації Миколи Захарківа, зараз там встановлюють відповідні дорожні знаки.

Нагадаємо, тролейбус № 13 по пр. Свободи курсуватиме до вул. Гнатюка, потім повертатиме наліво та їхатиме по іншому боці проспекту до пл. Різні, далі – по пр. Чорновола і за своїм маршрутом.

Відтак, сьогодні з обіду змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті проспекту Свободи та вул. Академіка В.Гнатюка.

Зокрема:

·відкривається двосторонній рух на проїзді через пр. Свободи: одна смуга в напрямку руху до вул. Гнатюка і дві смуги в напрямку від вул. Гнатюка;

·забороняється лівий поворот з проїзду на пр. Свободи;

·забороняється зупинка транспортних засобів з всіх боків на проїзді;

·вводиться зупинка тролейбусу;

·вводиться додатковий пішохідний перехід через просп. Свободи.

Відповідно, водії, які рухаються по вул. Гнатюка і бажають повернути наліво на пр. Свободи, вже можуть не об'їжджати через проїзд Дорошенка - Беринди, а відразу рухатись прямо.

Управління транспорту та зв’язку ЛМР просить водіїв бути уважними та звертати уваги на вимоги технічних засобів регулювання дорожнього руху.

Львів у новинах:

Головний архітектор Львова представив проект реконструкції площі Св. Юра 

Из-за фестиваля Alfa Jazz Fest львовские отели взвинтили цены в несколько раз

Відомі львівські екскурсоводи розкриють "Таємниці львівських левів"