Які дороги Львова відремонтують найближчим часом

Які дороги Львова відремонтують найближчим часом

Фото взято з сайту kievvlast.com.ua

За інформацією управління капітального будівництва ЛМР, з 18 липня заплановано розпочати роботи з влаштування верхнього шару асфальту на вул. Пасічній на ділянці від вул. Таджицької до підземного переходу. Роботи триватимуть орієнтовно 1 тиждень.

"Також будуть відновлювати хідники на вул. Пасічній на ділянці від вул. Личаківської до підземного переходу. Планується, що в серпні ці роботи будуть завершені", - розповів в.о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Володимир Кметик.

Крім того, ремонтуватимуть хідник на вул. Богданівській на ділянці від вул. Тракт Глинянський до вул. Дорога Кривчицька. "Верхній шар асфальту на цій ділянці дороги вже влаштовано, залишилось нанести розмітку та відремонтувати хідник. Плануємо ці роботи виконати впродовж липня", - зазначив Володимир Кметик.

Як уточнив Володимир Кметик, роботи виконуватимуть за рахунок коштів з міського бюджету. Підрядною організацію виступає компанія "Онур".

Нагадаємо, роботи з влаштування дорожнього покриття на зазначених вулицях були розпочаті ще у 2012 році і були включені в план ремонту доріг до ЄВРО-2012, але зупинені у зв’язку з браком коштів, які мали б виділити з державного бюджету.

Львів у новинах:

Як зміниться дитячий майданчик біля цирку 

Отримай відповідь: чому центром Львова сьогодні їздила бронетехніка 

"Хата в Карпатах": безкоштовне житло, творчість, веганська їжа та штрафи за політичні розмови