Як буде виглядати сучасний ІТ-офіс у Львові: проект

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Транспорт та інфраструктура
27 липня 2015 12:36

У Львові до 2017 року на вул. Панаса Мирного збудують новий інноваційний офіс для ІТ-сфери, у якому зможуть працювати більше півтисячі людей. 24 липня відбулось оголошення переможця відкритого архітектурного конкурсу, повідомили  у прес-службі ЛМР.

Як буде виглядати сучасний ІТ-офіс у Львові: проект фото

Переможцем конкурсу від групи компаній "Адамас" стала творча архітектурна майстерня "КУДІН" з Києва. Компанія заключила контракт на виконання комплексних робіт по проектуванню офісного центру у Львові на вул. П. Мирного, 24.

"Дослідження показують, що у Львові є великі промислові площі, але вони не завжди якісні, і часто не підлягають реконструкції. Також у місті з унікальною історичною спадщиною, існує хороша архітектурна школа, але якісних зразків сучасної архітектури тут фактично немає. Власне тому ми вирішили провести відкритий архітектурний конкурс на будівництво офісу для ІТ-сфери. Нам надійшло 27 заявок на участь, у підсумку, ми отримали 17 робіт, і за допомогою фахового експертного журі обрали переможця. Наша мета – повернути довіру до самої ідеї конкурсу, яка в Україні є знівельованою через непрозорість процедури", – пояснює генеральний директор ГК "Адамас" Андрій Гаврилів.

За словами Юліана Чаплінського, головного архітектора Львова, який входив до складу експертного журі, у місті зараз відбувається стрімкий ріст будівництва:

"Але плеяда і архітекторів, і забудовників, як не мене, ще не готова до таких обсягів роботи. Власне, якісний розвиток архітектурної та будівельної галузі може відбуватися саме завдяки відкритим і прозорим конкурсам. Це також привабить інвесторів, які побачать результати цих конкурсів і матимуть довіру до нас", – додав Юліан Чаплінський.

Як буде виглядати сучасний ІТ-офіс у Львові: проект фото 1

Переможець конкурсу Віктор Кудін, керівник творчої архітектурної майстерні "КУДІН" додає: "Дуже добре, що в Україні почалась нова епоха із проведенням прозорих архітектурних конкурсів. Європейський досвід показує, що 90% архітекторів починають свою кар’єру саме з участі у таких конкурсах".

Ярослав Рущишин, директор ВАТ "Троттола", один з учасників робочої групи, яка працює над розробкою візії Львова 2025 (до групи входять підприємці, чиновники, громадські активісти тощо) ділиться попередніми висновками: "Працюючи над візією, ми вийшли на необхідність перетворення Львова на креативне місто, де люди можуть реалізувати себе, де панує взаємоповага, взаємодовіра, взаємодія та взаємовигода. ІТ-галузь у цьому контексті є пріоритетною".

Ярослав Любінець, голова Ради директорів компанії SoftServe, яка нещодавно відкрила новий офіс у місті додає: "В Україні зараз динамічно розвивається дві галузі – сільське господарство і ІТ. Остання є найбільш динамічною, бо це індустрія талантів. Глобальність і динамічність накладає і великі вимоги до самої філософ індустрії. Цінності нашої компанії – це працівники і клієнти, відповідно місце, де працюють одні, і де, ми зустрічаємося з іншими, має служити цим цінностями. Офіси ІТ-компаній повинні відповідати високим глобальним стандартам. Адже "великі" клієнти приймають рішення про співпрацю, дивлячись на компанію в комплексі, і офіс – дуже важливий фактор довіри клієнта до нас".

Як буде виглядати сучасний ІТ-офіс у Львові: проект фото 2

Львів у новинах:

Вночі у Львові ДАЇшники зіткнулися з автівкою, яку переслідували 

Сьогодні у Львові вшановують жертв Скнилівської трагедії (відео)

У Львові закидали "коктейлями Молотова" відділення "Сбербанка России"(фото, відео) 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах