Які дороги та тротуари відремонтують у Залізничному районі Львова

Фото взято з сайту zn.ua

Фото взято з сайту zn.ua

Транспорт та інфраструктура
25 серпня 2015 16:10

У Львові триває активна ремонтна кампанія дворів, хідників та дорожнього покриття міжбудинкових вулиць. Сьогодні міський голова Львова оглядав стан виконання робіт з ремонту внутрішньоквартальної дороги та хідників на вул Головатого. На ремонт цього об’єкту передбачено 995 тис грн. Загалом по місту Львову вже проведено ремонтів тротуарів та проїжджої частини – понад 167 тис м кв, з них у Залізничному районі міста – понад 27,05 тис м кв.

"Сьогодні ми бачимо зроблену роботу, яка тут була критично потрібна. Бо тут не можна було проїхати і пройти було не можливо. Як у 50-их роках ці будинки збудували, не було можливостей і часу, щоб утримувати це все у належному стані.

Наше завдання – всі дворики, всі міжквартальні дороги та хідники повинні бути в належному стані. Там, де ситуація найкритичніша, ми з цього починаємо, робимо, паралельно дбаємо про благоустрій всієї території. Наприклад, тут треба облаштувати сквер, поставити багато лавочок, столів, зробити прохід від вулиці до школи. Роботи багато", – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

За інформацією Залізничної районної адміністрації, загальна площа об’єкту на вул Головатого – 2053 м2, з яких 254 м2 – це тротуар. На даному етапі роботи виконано на 35-40%. Замощують міжквартальну дорогу плиткою. Вона краща, ніж асфальт. По-перше, плитка не дає таких випарів хімічних речовин, як це відбувається з асфальтом. По-друге, у разі поломки підземних комунікацій її можна легко і швидко зняти й провести ремонт інженерних мереж. Цю ж плитку після демонтажу можна поставити знову, чого не можна було б зробити з асфальтом, який до повторного використання не придатний.

Загалом цього року у Залізничному районі на ремонти доріг та тротуарів передбачено 8 млн грн, з яких вже використано 4,2 млн грн. Вже відремонтовано доріг – 3454 м кв, хідників – 6234,88 м кв. На ремонти дворів передбачено 3,49 млн грн, з яких вже використано 2,1 млн грн.

Загалом на ремонти у бюджеті на Залізничний район передбачалось 17,2 млн грн, вже використано 12,12 млн грн, тобто, ще 5 млн грн перебувають у роботі.

Довідка

Адреси ремонту доріг та тротуарів у Залізничному районі м. Львова: вул. Городоцька №128 – 138, вул. О. Кульчицької (непарна), вул. С. Петлюри (парна сторона), вул. Калнишевського, вул. Головатого, вул. Городоцька від буд. № 245 до вул. Головатого буд.№5, вул. Патона біля буд. №21 та №25, вул. Вигоди біля буд. №36, вул. Кульпарківська біля буд. №174, 176, 178, вул. Патона біля буд. № 2/7, вул. Роксоляни біля буд. № 21, 23, 25, вул. Кульчицької біля буд. №12, вул. Виговського біля буд. № 32, вул. Сигнівка, 52, вул. Садова, 25а, вул. Ливарна, вул. Патона 2/3, 2/6, 12, вул. Патона 2/2, 2/5, 2/7, вул. Низинна, поточний ремонт С.Петлюри, поточний ремонт інших доріг.

Львів у новинах:

Львів'ян запрошують на суботник біля Поморянського замку 

У Львові відбудеться "Big family fest" 

Топ-10 іноземних літераторів львівського форуму видавців 

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах