Дорогу Львів-Луцьк почали ремонтувати

фото з сайту www.gazeta.lviv.ua

фото з сайту www.gazeta.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
28 серпня 2015 16:58

На транспортній артерії здійснюватимуть ямковий ремонт та облаштування вирівнюючого й укріплючого шарів асфальту та узбіч.

Про це повідомили в прес-службі обласної держадміністрації.

Дорожники розпочали ремонт ділянки автомобільної дороги Львів-Луцьк на відрізку від Радехова до Кам'янка-Бузької . З 26 серпня на цьому відтинку траси вже активно працює техніка підрядника ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

Про це розповіла голова Радехівської райдержадміністрації Надія Шостак. Згідно з документацією на дорозі здійснюватимуть ямковий ремонт, улаштування вирівнюючого та укріплючого шарів асфальту, укріплення узбіч.

Ремонт цієї ділянки планували розпочати одразу після Дня Незалежності. Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала з "Онуром" угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Вартість – 234,03 мільйона гривень.

Згідно з проектом Постанови Кабміну для фінансування ремонтних робіт дороги Львів-Радехів-Луцьк у 2015 році передбачено виділити 43 млн. гривень на ділянку 32+600 км до межі області.

Львів у новинах:

Що і коли відремонтують у Львові: перелік вулиць та адрес

У Львові з'явиться креативний квартал зі стартап-боксами і еко-парком

У Львові загорілися склади неподалік від Приміського вокзалу (фото)

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах