Які вулиці у Львові непроїзні на цьому тижні

Які вулиці у Львові непроїзні на цьому тижні

фото з сайту dailylviv.com

Цього тижня у різних частинах Львова продовжуються ремонтні роботи. Нагадуємо вам перелік вулиць та проспектів, які тимчасово є непроїзними.

Ще 8 серпня стартували роботи з реконструкції проспекту Свободи – на ділянці від вулиці Академіка Гнатюка до вулиці Вороного. Непроїзним для транспорту він буде орієнтовно до 1 жовтня. Через ремонтні роботи перехрестя пр. Свободи – вул. Гнатюка від 15 серпня до 20:00 год. 10 вересня перекрите для руху.

Також 8 серпня перекрили ще одну частину вулиці Лисенка на ділянці від вулиці Короленка до вулиці Миклухо-Маклая. Роботи триватимуть до 1 жовтня. Вулицю замостять мозаїчним каменем та відремонтують тротуари. Окрім того, відремонтують мережі зовнішнього освітлення.  

На ремонт закрили вулицю Богомольця. Замість старого асфальту, вулицю замостять бруківкою. Окрім того, на вулиці знімають верхній шар старого асфальту, натомість вулиця буде замощена бруківкою, облаштують нові тротуари. Роботи завершать орієнтовно до 20 вересня.

 Від 3 серпня і до кінця року для виконання ремонтних робіт закрили вулицю Свенціцького на ділянці від вулиці Мушака до вулиці Франка.

Джерело: tvoemisto.tv

Львів у новинах:

Влада Львова планує підняти ціну у нічних маршрутках

Дорогу Львів-Луцьк почали ремонтувати

Жінка вчинила ДТП у Львові та відгамселила дівчину-поліцейського