Як виглядатиме площа св. Юра у Львові: новий проект

Як виглядатиме площа св. Юра у Львові: новий проект

Фото взято з сайту ezoturizm.com

Нещодавно у мережі з'явився новий проект щодо реконструкції площі Св. Юра. Працював над його доповненням вже інший підрядник.

Як повідомив у коментарі 032.ua директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза, спершу був попередній проект пана Ігоря Кузьмака, який передбачав зрізку значної частини дерев. "Більшість мешканців не давала можливості нам це зробити. Відтак, ми звернулися до пана Ігоря, і він погодив нам, що ми можемо звернутися до іншої проектної організації для того, щоб ми внесли зміну в проект щодо організації дорожнього руху на цьому об'єкті.

Зараз "Діпрокомунбуд" видав нам нові проектні рішення, як частину попереднього проекту і ми відповідно по ньому будемо працювати. Вже частину робіт виконали, залишилися тільки роботи по будівництву ділянки від вулиці Устияновича до Митрополита Андрея.

Ми хочемо обговорити цей проект з усіма зацікавленими сторонами. Звісно, якщо досягнемо компромісу з мешканцями, то ми це все зробимо там до двох до трьох тижнів часу роботи", - розповів Олег Береза.

Як виглядає оновлений проект площі Святого Юра дивіться на фото нижче.

12189950_1044586025581309_1434062758381631652_n

джерело фото: facebook/Олег Береза

Львів у новинах:

Завтра у Львові відкриють перші зарядні станції для електромобілів

Львів'янину на замітку: що потрібно знати, щоб зробити закордонний паспорт

Якою буде погода у Львові у найближчий час та на вихідні 

Місце події