Як львівський супертрамвай тестують у Києві (фоторепортаж)

Як львівський супертрамвай тестують у Києві (фоторепортаж)

Фото: https://www.facebook.com/hromadsketv

У четвер, 12 листопада, до Києва прибув новий п’ятісекційний трамвай T5B64 "Електрон", виготовлений на спільному українсько-німецькому підприємстві "Електронтранс" у Львові.

Трамвай досягає в довжину 30 метрів и може перевозити до 287 людей. У жовтні КП "Київпастранс" уклав договір з "Електронтрансом" на закупівлю семи таких трамваїв на 183 750 000 гривень.

- Після тестових випробувань "Електрон" курсуватіме на Борщагівській лінії швидкісного трамвая, заявив мер Киева Віталій Кличко. Наше завдання - щоб Київ мав сучасносну транспортну інфраструктуру. Мі дуже раді, что до Киева прибув трамвай зі Львова - сучасний, комфортний, з низькою підлогою, кондиціонерами. Більше 250 пасажирів може одночасно перевозити. Після тестових випробувань ми запустимо цей трамвай на лінію швідкісного трамвая, - зазначив Кличко. Мер підкреслів, что це перший трамвай, який отримала столиця. А в цілому Київ купить 7 львівських трамваїв, які незабаром будут їздити по столичних вулицях.

Зараз Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства проводить тестуючі роботи в трамвайному депо імені Шевченка. Поки що він їздить без пасажирів. Конструктори чекають зауважень від замовника.

Львів у новинах:

Шеф поліції Львова розповів на кого копи будуть звертати більше уваги

Волонтери потрапили у моторошне ДТП під Львовом (фото)

Електромобілі у Львові: хто на них їздить, та скільки коштує