Дорогу Львів-Радехів-Луцьк нарешті відремонтували

Дорогу Львів-Радехів-Луцьк нарешті відремонтували

.фото з сайту stsrda.gov.ua

"На дорозі Львів-Радехів-Луцьк вчора поклали останні метри асфальту до межі з Волинською областю. - Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав глава Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. - Тепер до Луцька по території Львівщини можна нормально проїхати.

Розумію, що якби не позиція Президента України про необхідність експерименту із надходженнями з митниці, то мрія багатьох людей, які користувалися цією дорогу, все ще була би мрією, - уточнив губернатор. -

Дякую усім, хто доклався до того, щоб були гроші і щоб була дорога."

У середу, 18 листопада, дорожники завершили роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі H-17 Львів- Радехів-Луцьк. Про це повідомила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

"Загалом підрядники уже відремонтували близько 30-ти кілометрів дорожнього покриття, - зазначила чиновниця. - А це означає, що дорожники дійшли до межі Львівської області".

За словами Ірини Гримак, підряднику уже перераховано близько 80 млн грн. 

Загалом до кінця року на "Львів-Луцьк" передбачено виділити 180 мільйонів від перевиконання митних платежів.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк з ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Ремонт планують робити протягом 2015-2016 років. Вартість – 234,03 мільйона гривень.

Дорогу ремонтуватимуть й надалі коштом митниці.

Львів у новинах:

Рейтинг найгірших доріг України: на якому місці Львівщина

Водіям радять оминати проспект Червоної Калини: йде асфальтування

У Львові мають намір збудувати нову тролейбусну лінію: де саме