Стало відомо, скільки коштують квитки на потяг зі Львова до Варшави і Вроцлава

фото з сайту www.bestfon.com.ua

фото з сайту www.bestfon.com.ua

Транспорт та інфраструктура
23 листопада 2015 17:10

Із 13 грудня 2015 року в складі поїзда "Львів-Вроцлав" будуть курсувати два причіпних вагони - один на Вроцлав, другий на Варшаву.  Квитки вже надійшли у продаж.

Потяг відправлятиметься із Львівського залізничного вокзалу о 23:59 і зупинятиметься у Перемишлі (01:43) та прибуватиме до Кракова о 05:56. Звідти причіпні вагони продовжать слідувати до Варшави і прибуватимуть на вокзал Варшава-Східна о 09:06, а вагон у Вроцлав буде прибувати о 9:33. Таким чином, подорож у нічному потязі   займе у вас 9 годин.

Інформація, яку сьогодні розповсюдили ЗМІ, про те, що за цим напрямком буде курсувати новий комфортабельний поїзд Інтерсіті не відповідають дійсності, повідомляють в Укрзалізниці.

Працівниця прес-центру Львівської залізниці  Юлія Грабова розповіла VG Львів :

- Насправді, все набагато простіше. Ніякого Інтерсіті ніхто не запускає. До Варшави буде курсувати той самий поїзд, який і зараз ходить зі Львова до Польщі, тобто "Львів-Вроцлав (№ 35/36). Один день склад для обслуговування цього поїзда формує Польща, а наступного дня на зміну заступає львівський склад. В чому, власне, новації? 

З 13 грудня, в складі поїзда буде два причіпних вагони (один до Вроцлава), а другий до Варшави. Таким чином пасажири зможуть без пересадок доїхати до столиці Польщі. Поїзд матиме зупинку в Перемишлі, там чіплятимуть ці вагони. Це можна сказати, експеримент, бо ми поки що не знаємо, чи матиме цей вагон нормальну заселеність і попит. У вагоні - 36 місць. Одним словом, якщо будуть пасажири,  то ніяких проблем виникати не повинно.

Ми поцікавились у касира каси міжнародного сполучення Львівського залізничного вокзалу, пані Світлани, чи є квитки на Варшаву і чи почався вже їх продаж:

- Квитки є, ми вже їх досить багато продали, люди питають за ними. Продавати квитки будемо, відповідно до телеграми, яку ми одержали,  до 12 березня 2016 року. За 30 діб до відправлення на Варшаву поїздом треба придбати у нашій касі № 20 на залізничному вокзалі у Львові (другий поверх) квиток і можна їхати, - говорить пані Світлана.

-Скільки коштують квитки до Варшави, Вроцлава і Кракова?

- Квитки, як на наші зарплати, не дешеві. Тимчасова або попередня, якщо так можна висловитись, ціна квитка до Варшави - 1.100 гривень. Чому попередня? Бо все залежить від курсу долара.Яким буде курс, такою буде і ціна квитка- або дорожча, або дешевша.

До Вроцлава, (якщо  склад поїзда УЗ), тимчасова ціна - 1.495 грн., якщо РКР (польська залізниця) - 1.570 грн., до Кракова - квиток з боку УЗ - 1.160,з боку РКР -1.140.

Львів у новинах:

Свято Пампуха, фестиваль вертепів та "Червено вино": святкуємо Різдво на Західній Україні

Буковель, Ворохта, Яремче: куди поїхати на Новий рік у Карпати

Куди їдуть відпочивати львів'яни на Новий рік і Різдво, та скільки це зараз коштує

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах