Вулицю Мечникова закривають на ремонт: рух трамваїв змінили

Вулицю Мечникова закривають на ремонт: рух трамваїв змінили

Сьогодні, 14 грудня, на ремонт закривають вулицю Мечникова на ділянці від вулиці Пекарської до вулиці Шімзерів, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначають у підрядній організації "Онур", роботи з реконструкції вулиці необхідно розпочинати саме зараз, адже мова йде про виконання робіт з будівництва каналізаційного колектора діаметром 2 м, який залягає на глибині до 9 м. Такі роботи можна виконувати у зимовий період і це дозволить вже весною, після розмерзання грунту, приступити до влаштування дорожнього одягу та трамвайних плит. Роботи з будівництва інженерних мереж буде виконувати субпідрядна спеціалізована компанія "Концерн Київпідземшляхбуд".

За інформацією головного інженера ЛКП "Львівелектротранс" Володимира Коваліва, на час виконання ремонтних робіт трамваї №7 курсуватимуть на вулицю Пасічну.

Загалом, вулицю Мечникова ремонтуватимуть на ділянці від вулиці Личаківської до вулиці Пекарської. Замовник – департамент житлового господарства та інфраструктури. Генпідрядна організації – ТзОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл".

Львів у новинах

Львів збираються з’єднати швидкісною залізницею з Варшавою, Берліном та Києвом

У Львові запрацював сервіс, який замінить МРЕВ

Де і за скільки покататися на ковзанах у Львові (фото)