Як будуть працювати лікарні Львова на новорічні свята

Як будуть працювати лікарні Львова на новорічні свята

Вже незабаром розпочнуться новорічні та різдвяні свята і, відповідно, державні вихідні. Журналісти з’ясували, як працюватимуть державні міські медичні заклади у ці дні.

Із 1 до 11 січня у лікувальних закладах міста буде введено режим підвищеної готовності: є чергові адміністратори та групи, створюється запас медикаментів. Адже у цей час відбуваються гуляння, до міста приїжджає багато туристів і медичні заклади повинні бути готові до збільшення постраждалих. Тому Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, 8-а міська клінічна лікарня та Міська клінічна дитяча лікарня будуть працювати, як і годиться, цілодобово без вихідних.

Уже є графік чергування бригад швидкої допомоги, які будуть, за необхідності, транспортувати людей саме до тих медичних закладів, до яких буде доцільніше, залежно від характеру проблем, території знаходження тощо. Інші ж медичні заклади міста, які підпорядковуються ЛМР, на свята будуть працювати у звичному режимі за календарем: 1 січня – вихідний, 2 – робочий", – розповів  Tvoemisto.tv начальник управління охорони здоров'я Володимир Зуб.

Тому у Новорічну, на Різдво та інші дні, які рекомендовані Кабміном як державні вихідні, львів’янам варто звертатись до таких лікувальних закладів міста:


Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

Адресa: вул. Миколайчука, 9. Web-cторінка.

Телефон: 252-75-75, 258-77-77, довідка: 252-70-14, приймальня: 258-70-11.

Лікарня призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу. У лікарні 920 ліжок. Також тут функціонує цілодобове приймальне відділення, а також травмпункт – відділення хірургічного профілю, що надає кваліфіковану амбулаторну невідкладну травматологічну допомогу.


8-а міська клінічна лікарня

Адреса: вулиця Навроцького, 23. Web-cторінка.

Телефон: +380 322 706 322, приймальне відділення: 270-62-85.

Це – клінічний комплекс, де цілодобово надається допомога при опіках, комбінованій та поєднаній травмі, пошкодженнях опорно-рухового апарату, м'яких тканин, гострих інфарктах міокарду, нейрон травмі, неврології. Для забезпечення роботи клінічних відділень розгорнуто цілодобову клінічно та біохімічну лабораторії, рентген-кабінет, 9 операційних, реанімаційне відділення. Цілодобово працює травматологічний пункт.


Львівська міська дитяча клінічна лікарня

Адреса: вулиця Пилипа Орлика, 4.

Телефон: 032 293-07-38. Web-cторінка.

Львівська міська дитяча клінічна лікарня – медичний заклад міської комунальної власності, який надає спеціалізовану та висококваліфіковану допомогу дитячому населенню міста і області від народження до 18 років. У складі лікарні стаціонар на 420 ліжок (15 клінічних і 7 параклінічних відділень) та консультативна поліклініка, де надаються консультації з 21 спеціальності.

Також у травмпунктах міста створені резерви, які будуть залучати у разі потреби.


Адреси травматологічних пунктів Львова:

Травматологічний пункт №1: Львів, вул. Виговського, 32. Телефон: 262-71-20.

Травматологічний пункт №2: Львів, вул. Навроцького, 23. Телефон: 270-63-30.

Травматологічний пункт №3: Львів, вул. Миколайчука, 9. Телефон: 252-75-94, 258-70-02.

Львів у новинах: 

Як змінилася медицина Львова в 2015-му (фото)

Згорілий у Львові трамвай знов буде перевозити людей

Транспорт, вулиці, люди: як змінився Львів у 2015-му

Місця на мапі