Експрес зі Львова до Києва змінив час відправлення

Експрес зі Львова до Києва змінив час відправлення

фото з сайту ogo.ua

ПАТ "Укрзалізниця" змінила час відправлення поїзда № 744 Львів – Київ – Дарниця. Тепер експрес в столицю України зі Львова відправлятиметься дещо пізніше, повідомляється на офіційному сайті компанії.

З 28 березня графік руху поїздів № 743/744 Дарниця – Київ – Львів та № 35/36 Львів – Краків – Вроцлав синхронізовано так, щоб у Львові пасажирам було зручно пересідати з поїзда на поїзд.

Наразі пасажири, які прямують з Польщі, не встигають на пересадку у Львові, оскільки поїзд № 36 Вроцлав – Краків – Львів прибуває до Львова о 06:03, а поїзд № 744 Львів – Київ – Дарниця відправляється зі Львова о 05:55. З 28 березня графік руху цих поїздів буде синхронізовано. Відтак, зі Львова пасажири зможуть виїхати швидкісним поїздом № 744 о 06:20 та дістатися Києва об 11:19, а  Дарниці – об 11:42.

А ті пасажири, які подорожують у напрямку Польщі, мають у Львові від півгодини до півтори години на зручну пересадку. Поїзд № 743 Дарниця – Київ – Львів прибуває до Львова о 22:21, і пасажири зможуть пересісти о 23:59 на поїзд № 35 Львів – Краків – Вроцлав або о 22:59 на поїзд № 51 Львів – Краків – Вроцлав. Поїзди № 35 і № 51 чергуються залежно від дати подорожі.

Залізничники подбали і про максимальну зручність пересадки: на станцію Львів обидва поїзди прибуватимуть на колії однієї платформи, тож для пересадки достатньо вийти з одного поїзда та пересісти в поїзд навпроти.

Таким чином, час подорожі запропонованим маршрутом з Києва до Кракова становитиме 12,5 годин, до Вроцлава й Варшави – близько 16 годин.

Квитки вже доступні в міжнародних касах Укрзалізниці.

Більш детальну інформацію щодо розкладу руху поїздів можна отримати на офіційному сайті Укрзалізниці та за телефоном довідки (044) 309-70-05.

Львів у новинах:

Їздити у Польщу через Львів стало зручніше

На сина екс-начальника ДАІ Львова, який збив поліцейського, відкрили кримінальне провадження

На Західній Україні п'яна співробітниця податкової влаштувала стриптиз на вулиці (відео)