Дізнайся: коли відкриють сезон дитячі залізниці Західної України

Дізнайся: коли відкриють сезон дитячі залізниці Західної України

фото з сайту afisha.vash.ua

На початку травня три дитячих залізниці, які працюють на Львівській магістралі, відкриватимуть новий сезон руху поїздів. У перший рейс юні залізничники запрошують гостей 8 травня у Львові та 9 травня у Рівному і Луцьку, повідомляє mediastar.net.ua.


У Львові

Відкриття руху поїздів на Львівській дитячій залізниці відбудеться 8 травня об 11:00 год. на станції Сонячна (зі сторони вулиці Стрийської). Із Сонячної потяг "Вітерець" відправиться у перший рейс до станції Паркова (у бік вулиці Івана Франка). Зараз 625 школярів, які упродовж року навчались у гуртках Львівської дитячої залізниці, проходять вступний інструктаж та складають іспити, аби підтвердити здобуті знання. Також триває підготовка інфраструктури та рухомого складу. 
Окрім того, у вагонах Львівської дитячої залізниці готують до роботи обладнання для озвучування зупинок та оголошення правил безпеки на залізниці. До нового сезону тут також запишуть аудіоекскурсію Стрийським парком та підготують групу юних залізничників-екскурсоводів, які розповідатимуть пасажирам цікаві факти з історії великої та малої магістралі. 


У  Рівному


У свій день народження, 9 травня, традиційно розпочне роботу Рівненська дитяча залізниця. До літньої практики на найдовшій дитячій залізниці України, протяжністю 2,5 кілометри, зараз готуються 411 юних залізничників.


У Луцьку


На дитячій залізниці у Луцьку до практики готуються 365 маленьких любителів магістралі. Цьогоріч, окрім підготовки молодих кадрів та оновлення рухомого складу, тут відремонтували покрівлю будівлі дитячої залізниці. Відкриття руху потягів планують на 9 травня. 
Дитячі залізниці Львівської магістралі працюють у вихідні та святкові дні з травня до вересня.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: Львівська дитяча залізниця: (032) 276-44-20, Луцька дитяча залізниця: (033) 224-03-57, Рівненська дитяча залізниця: (036) 242-20-94. 

Довідка. Львівська дитяча залізниця заснована у 1951 році на території Стрийського парку на основі колії, прокладеної для підвезення експонатів Крайової виставки. Сьогодні вона має дві станції: Паркову та Сонячну. Довжина колії – 1,2 км. 
Луцька дитяча залізниця – була побудована в 1952-1954 роках. Розташована у мальовничому місці вздовж річки Сапалаївки і має довжину 1,5 км (тупикова). Має дві станції: Росинку і Водограй. 
Рівненську дитячу залізницю урочисто відкривали 9 травня 1949 року. Залізниця розташована в центрі міста, на березі річки Устя. Шлях тупиковий, з двома станціями — Партизанська та Озерна.

Львів у новинах:

Порошенко насварив керівника поліції Львова за перекриття руху транспорту

У Львівських школах відкриють вечірні класи 

Відтепер львів'яни відслідковують транспорт зі своїх іOS-пристроїв