Львів янину на замітку: в одному з потягів з являться кріплення для велосипедів (фото)

Львів'янину на замітку: в одному з потягів з'являться кріплення для велосипедів (фото)

Фото взято з сайту bikehike.org

Часто можна побачити, як в електропотягах перевозять своїх двоколісних коней велосипедисти. Та, на жаль, досі не було, принаймні, кутків у вагонах, спеціально облаштованих для велосипедів. Це створює проблеми та дискомфорт як для самих велосипедистів, так і для інших пасажирів, пише ua.igotoworld.com.

Тож на Львівщині взялися за вирішення цієї проблеми. Спілка велосипедистів, представники обласного управління туризму та залізничники разом оглянули електропотяги, де можна буде облаштувати спеціальні кріплення для велосипедів.

Вирішено, що це будуть три електрички, які курсують маршрутом Львів – Мукачево – Ужгород – Львів. Адже Карпати – це один із найпопулярніших туристичних напрямків, зокрема і серед  велосипедистів. Розробили попередні креслення, якими повинні бути кріплення. 

Джерело фото: спільнота Lviv Region у facebook.

Проте креслення не остаточні. Зацікавлені сторони ще проведуть зустрічі, щоб скоригувати і, врешті, затвердити оптимальний варіант.  Коли вагони обладнають пристосуваннями для велосипедів, про це буде повідомлено на офіційному сайті Укрзалізниці. 

Львів у новинах:

Скільки коштуватиме великодній кошик у Львові: ціни на основні продукти 

Стало відомо, які служби працюватимуть у Львові на Великдень 

Якою буде погода у Львові на цьому тижні