Місяць з Nextbike у Львові: чи користується велопрокат попитом

Фото взято з сайту www.theinsider.ua

Фото взято з сайту www.theinsider.ua

Транспорт та інфраструктура
05 травня 2016 18:12

У перший місяць роботи муніципального велопрокату Nextbike у Львові користувалися близько 600 разів. Лише третина з цих поїздок здійснені львів'янами, які купили місячний абонемент на користування муніципальним велопрокатом.

"У квітні було близько 600 поїздок. Цей показник непоганий, але він трішки не дотягує до того, який ми запланували. Але цей місяць я б не брав серйозно до уваги, оскільки це лише початок сезону. У квітні було багато разових поїздок, туристи часто використовували прокат, а ми все ж робимо акцент на тому, що саме мешканці Львова будуть користуватися цими велосипедами як транспортом", – розповів ZAXID.NET представник компанії Nextbike Остап Буденкевич.

За перший місяць роботи муніципального велопрокату 35% поїздок здійснені львів'янами, які купили місячний абонемент, ще 7% – тими, хто має сезонний абонемент, а інші 58% – припадають на одноразове користування велосипедом.

Загалом у системі велопрокату Nextbike в Україні зареєстровано близько 1500 осіб, але скільки з них є користувачами зі Львова, у компанії ще не дивилися.

"Із цих 1500 є близько 140-150 системних користувачів. Це ті, хто купив місячний абонемент. Сезонний (від березня по жовтень) купили дві чи три людини. Але цього року ми й не робили ставку на сезон, адже було б дивно, якби люди одразу почали купувати сезонний абонемент – спершу ж треба дізнатись як воно працює, розсмакувати", – додає Остап Буденкевич.

За його словами, компанія ще не вирішила, коли встановить додаткові станції велопрокату.

"Вони точно будуть. Але спершу подивимося, яка буде динаміка за травень-червень. Мережу точок велопрокату ми точно будемо розширювати, але ще є питання, коли це буде – чи вересень 2016, чи березень 2017 року", – зазначив Буденкевич.

Зазначимо, що першу в Україні систему муніципального велопрокату відкрили у Львові 31 березня. У місті наразі облаштовано п'ять станцій на 55 велосипедів, однак мережу обіцяють розширити.

Сама ж компанія Nextbike Україна належить відомому бізнесмену Зіновію Козицькому, який займається видобутком нафти й газу, а також львів'янам Катерині Шмигаль та Остапу Буденкевичу. Окрім них частками у ТОВ "Некстбайк Україна" володіють одесит Владислав Савицький та киянин Олексій Кушка.

Сам Бренд NextBike відомий по всьому світу. Системи муніципального велопрокату під такою назвою доступні в понад сотні міст в 16 країнах світу.

Львів у новинах: 

У Львові офіційно запрацював велопрокат Nextbike: питання та відповіді

У Львові видали посібник велосипедиста

Велопрокати Львова: адреси, телефони, ціни 

ТОП 6 речей, у яких Львів став першим в Україні

В центрі Львова встановили майстерні для велосипедистів 

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах