Львів'янину на замітку: коли відкриють вулицю Франка для проїзду

фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Транспорт та інфраструктура
16 травня 2016 17:19

До кінця червня для проїзду планують відкрити ділянку вулиці І. Франка вздовж трамвайного маршруту №4 до вулиці Стрийської, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

ремонт на Франка

У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної лінії на Сихів. Також в комплексі з цим проектом тривають масштабні роботи на ділянці вул. Франка вздовж трамвайного маршруту №4 до вул. Стрийської – тут реконструюють дорожнє покриття з заміною інженерних мереж та трамвайної колії.

ремонт на Франка1

"Минулого року ми прийшли до висновку, що колія вздовж вул. Свєнціцького та вул. І.Франка є неналежної якості і, відповідно, нові трамваї, за висновками працівників "Львівелектротрансу", не зможуть курсувати по цій лінії. Ця вулиця потребувала ремонту. Зважаючи, що ми вже створили тимчасові незручності у зв’язку з будівництвом колії на Сихів, адже перекрита вул. Стуса, пр. Червоної Калини частково, то було прийнято рішення провести роботи і на цій ділянці. Провели тендер по українських процедурах, виграла компанія "Онур". Роботи розпочали ще в минулому році. Зараз на ділянці від кінцевої четвірки і до консульства Польщі рух транспорту уже відкрито. Роботи продовжуємо на решті ділянки", – розповів директор  ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза.

Роботи на об’єкті, за винятком реконструкції перехрестя вул. І.Франка – Стрийської, заплановано завершити до кінця червня цього року.

ремонт на Франка1

Вартість робіт згідно з договором – 36 377,720 тис. грн. Це кошти з міського бюджету Львова.

Як розповів головний інженер компанії "Онур" Віктор Онищук, вул. Мушака до вул. І.Франка виконано заміну водопроводу. "Залишився невеликий об’єм робіт по влаштуванні каналізації, далі – дорожній одяг, покриття, колія, тротуари", – зазначив Віктор Онищук.

Як додав Віктор Онищук, перехрестя вулиць Снопківська – І.Франка має бути відкрите найближчим часом, щоб розвантажити рух транспорту. "Орієнтовно всередині червня буде закрито перехрестя вул. Стрийська – І.Франка. Об’єм робіт там невеликий", – сказав Віктор Онищук.

ремонт на Франка2

Фото: ЛМР

Львів у новинах:

Дізнайся: чому у травні не буде гарячої води і збільшиться плата за газ 

Львівський програміст запропонував свої послуги в обмін на їжу 

У Львові шукають господаря загубленого той-тер'єра 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах