Експериментальний тариф на парковку в центрі Львова продовжили

Експериментальний тариф на парковку в центрі Львова продовжили

фото з сайту mukachevo.net

Під час засідання інженерної комісії депутати Львівської міської ради прийняли рішення продовжити дію експериментальних тарифів на паркування у центрі Львова на місяць – до серпня, повідомив у коментарі ІА ZIK  голова комісії Остап Доскич.

За його словами, обранці прийняли таке рішення, бо Львівавтодор не виконав своїх зобов’язань.

"Коли ми погоджували підняття тарифів, вони мали виконати свої зобов’язання. Зараз попросили на це ще місяць часу", – пояснив депутат і зазначив, що автодор, зокрема, обіцяв чітко розділити паркомісця, встановити табло на вул. Валовій.

Він нагадав, що вищі тарифи на паркування мали діяти до кінця липня. За словами Доскича, якщо Львівавтодор хоче продовжити дію нових тарифів, то потрібно розробити проект ухвали, за який повинна проголосувати сесія.

"Але ми поки до того не дійшли. Поки даємо (місяць, – ред.), щоб вони виконали те, що обіцяли, щоб навести порядок на всіх парковках", – наголосив Доскіч.

"Якщо вони не виконають (зобов’язань, – ред.), то ми їх (тарифи, – ред.) переглянемо, і ціну назад опустимо на рівень у чотири гривні", – додав депутат.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 17 березня підтримали ухвалу "Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 "Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова".

Згідно із документом, з 01.04.2016 до 30.06.2016 встановлено нові граничні плани за паркування транспортних засобів:

на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування у 1-ій зоні паркування  – не більше 8,00 грн.

на відведених майданчиках для платного паркування у 1-ій зоні паркування (центрі) – не більше 6,00 грн.

Читайте ще новини Львова

У Львові на ремонт закривають 4 вулиці

"Львівводоканал" відкрив нові лінії для подачі показників лічильника

Дізнайся: чим замінять ЖЕКи у Львові