В’їзд в центр Львова стане платним

В’їзд в центр Львова стане платним

Від 1 серпня заїзд до пішохідної частини центру міста із 08:00 до 11:00 стане платним. Після 11:00 автомобілям заборонять заїжджати до пішохідної зони взагалі. Водночас водії автомобілів не матимуть права перебувати у пішохідній зоні більше години. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Усі чинні перепустки на заїзд до пішохідної зони центру міста скасують до першого серпня. Впродовж липня ЛКП "Муніципальна дружина" видаватиме нові дозволи для мешканців, які паркують свої авто біля дому та підприємців, які працюють у центрі.

Безкоштовно заїжджати до пішохідної зони дозволять лише із 06:00 до 08:00. Після 08:00 до 11:00 за в’їзд до центру міста потрібно буде заплатити. Після 11:00 в’їжджати на пішохідну зону буде заборонено.

Наразі у департаменті економічної політики ЛМР схиляються до того, що плата за один заїзд має становити близько 40 грн. Машини, які заїдуть до центру міста із 08:00 до 11:00 матимуть право перебувати у пішохідній зоні не більше години. Якщо водії порушуватимуть це правило, то ЛКП "Муніципальна дружина" їх штрафуватиме.

Ці обмеження стосуватимуться і мешканців центральної частини міста. До 08:00 вони повинні будуть виїхати із пішохідної зони, інакше їх також оштрафують.

Як пояснили в департаменті економічної політики ЛМР, для мешканців центру міста облаштовані дві паркувальні зони. Тому впродовж дня їхні автомобілі не повинні стояти десь-інде. 

Додамо, що наразі в'їзд до пішохідної зони центру є безкоштовним. Однак автомобілям дозволяється заїжджати до центру лише із 06:00 до 10:30 вранці. 

Читайте ще новини Львова:

Як виглядає будівництво Сихівського колектора під землею: унікальні кадри

У центрі Львова відновлять старовинний став (візуалізація) 

Де вигуляти собаку у Львові: найпопулярніші локації