У Львові відремонтують фасади шести будинків: які саме

У Львові відремонтують фасади шести будинків: які саме

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, розпочинаються ремонтно-реставраційні роботи фасадів на вулиці Староєврейській, 36, вулиці Лесі Українки, 10 та вулиці Федорова, 29. Також продовжуються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків на вулиці С. Крушельницької, 23, площі Ринок, 18 та вулиці Краківській, 34. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

На замовлення управління охорони історичного середовища у липні-серпні 2016 року розпочнеться виконання ремонтно-реставраційних робіт фасаду на вулиці Староєврейській, 36. Фінансування робіт здійснюватиметься за кошти бюджету міста та спільного з українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова". Виконавець робіт – ПП "Архітектурна майстерня "Ренесанс".

Також за кошти міського бюджету заплановано виконання ремонтно-реставраційних робіт фасадів на вулиці Лесі Українки, 10 та на вулиці Федорова, 29. Виконавець робіт на вул. Лесі Українки, 10 – ПП "Архітектурна майстерня "Ренесанс", на вул. Федорова, 29 – ПП "Еталон-Ком".

Тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду на вулиці С. Крушельницької, 23. Роботи розпочато у 2015 році. За кошти міського бюджету здійснюється реставрація фасаду, спільним українсько-німецьким проектом "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова" профінансовано реставрацію вікон. Виконавець робіт — Колективне підприємство "Центр Комплекс".

Також тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду на площі Ринок, 18. У 2015 році виконано реставрацію на рівні 2-4 поверхів, у 2016 році проводяться роботи з реставрації каменю першого поверху. Виконавець робіт — ПП "Еталон-Ком".

Розпочаті у 2015 році роботи з реставрації фасадів на вулиці Краківській, 34 продовжуються у 2016 році. Виконавець робіт — ЗАТ ПБО "Львівміськбуд". "Кам'яниця збудована на поч. XIX ст., є цікавим зразком пізнього львівського класицизму зі скульптурним оздобленням в стилі французького ампіру відомого скульптора Антона Шімзера", – додає Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі.

Читайте ще новини Львова:

На яких львівських вулицях в кінці липня вимикатимуть світло: перелік

Які вулиці Львова закриють на ремонт з серпня: перелік

У Львові облаштують ще два озера для відпочивальників