Скандал навколо АС "Західна": львів’яни зареєстрували електронну петицію

Новина - Транспорт та інфраструктура - Скандал навколо АС "Західна": львів’яни зареєстрували електронну петицію

Новина - Транспорт та інфраструктура - Скандал навколо АС "Західна": львів’яни зареєстрували електронну петицію

Транспорт та інфраструктура
22 липня 2016 16:02

Аби місцева влада звернула увагу на вимоги львів’ян, які вже не вперше звертаються до неї з проханням не переносити приміські маршрути на АС "Західна", мешканці районів почали збирати підписи для електронної петиції.

Читайте також: У Львові перевізники ігнорують нову автостанцію

"У селах люди не мають робочих місць і заробляють собі на життя лише тим, що возять на ринок городину і продукти з власних господарств. Діставатися до ринку потрібно буде з пересадками, а нести на собі весь цей вантаж дуже важко", – скаржаться представники Мостиської громади.

Мешканці районів наголошують на незручності добирання, втраті часу та збільшенні вартості проїзду, аби дістатися з автостанції в місто. Відтак львів’яни зареєстрували електронну петицію з вимогою не переносити кінцеву зупинку автобусів Самбірського, Старосамбірського та Турківського напрямків з головного вокзалу на автостанцію "Західна", що на вулиці Городоцькій.

Важливо й те, що АС "Західна" не пристосована до обслуговування пасажирів з п’яти районів, де проживає понад 300 тисяч мешканців. Зал очікування автостанції розрахований лише на 15 осіб. На цьому наголосив представник комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури (транспорту) та ПЕК Громадської ради при ЛОДА Іван Станчак.

Тим часом мешканці Львівщини продовжують висловлювати невдоволення перенесенням приміських та міжміських маршрутів на АС "Західну". Нагадаємо, жителі уже звертались до обласної влади із проханням не переносити кінцеві зупинки маршрутів, однак, до них у владних кабінетах не дослухались.

"Ні нам, ні жителям Мостищини не зрозумілі причини переводу відправлення автобусів з сучасної, тільки недавно відремонтованої автостанції №8 (пл. Двірцева) з всіма видами послуг для пасажирів і водіїв на окраїну міста. Так звана автостанції по вул. Городоцькій, що розташована на в’їзді до Львова – це не що інше, як швидкоруч встановлена "будка" з надписом АС "Західна", – йдеться у зверненні місцевих голів Мостищини до обласної влади.

Читайте ще новини Львова:

Транспортний колапс у Львові: який транспорт не курсує 

У Львові перенесли кінцеву зупинку приміських маршрутів 

Львівська влада перенесла зупинку приміських маршруток, але нікого про це не повідомила 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах