У Львові ремонтують майже десяток ключових вулиць (відео)

У Львові ремонтують майже десяток ключових вулиць (відео)

Станом на зараз у Львові на ремонті вул. Мечнікова, Стуса, Садова, Київська, Котляревського, Нечуя-Левицького, а також міст на вул. Городоцькій. Проте й наступного року, як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, ремонтів не поменшає.

Капітальний ремонт на вул. Богданівській почали на початку липня. Раніше асфальт на вулиці пішов хвилями. Дорожники підозрюють, що усе через підземні води. Тож тепер, аби вулиця прослужила довго, роблять надійну основу. 

"Нам доводиться вибирати ґрунт замість 80-ти сантиметрів, як це завжди ми робимо на сухих вулицях, в середньому на 1,5-2 метра. Тільки вибравши таку глибину, ми зможемо забезпечити надійну основу для майбутньої дороги", – каже головний інженер компанії "Онур" Олександр Добоні.

Далі технологія звична: роблять піщану основу, а між нею та щебенем встеляють геотекстиль.

"Щебенем засиплемо, закатають асфальтом і буде триматися. Бо в пісок так щебінь швидше входить, а це так як захист", – пояснює працівник підрядника Володимир Нечипорук.

Відремонтують Богданівську на ділянці від вулиці Золочівської до Пластової. Там ще й облаштують транспортне кільце. На проект передбачено майже 60 мільйонів гривень.

Крім того, у Львові зараз на ремонті майже десяток вулиць.

"Сьогодні в роботі проект по вулиці Бандери, наступного року ми плануємо її брати в роботу. Зараз в нас в проекті є вулиця Шевченка", – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Відкрити дорогу для проїзду транспорту обіцяють у листопаді.

Читайте ще новини Львова

Вщент: на Львівщині легковик врізався у КАМАЗ, є жертви (фото)

У Львові на хабарі затримали відомого хірурга та депутата

На Львівщині випав аномальний град у формі покемонів (фото)

Джерело