В яких парках Львова відремонтують доріжки та встановлять нові лавки: перелік

Новина - Транспорт та інфраструктура - В яких парках Львова відремонтують доріжки та встановлять нові лавки: перелік

Новина - Транспорт та інфраструктура - В яких парках Львова відремонтують доріжки та встановлять нові лавки: перелік

Транспорт та інфраструктура
23 серпня 2016 10:09

Восени у Львові впорядковуватимуть зелені зони. Уже за тиждень у кількох міських парках стартують роботи з відновлення покриття доріжок та влаштування дощової каналізації, ще у кількох – встановлять нові лавки або ж відремонтують старі. Про це повідомляє керівник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

За його словами, минулого тижня уже стартували роботи з демонтажу покриття однієї з алей парку "Високий Замок", що на вулиці Ужгородській. "Ми плануємо відновити тут історичну доріжку, замостивши її бруківкою. Йдеться про 1600 квадратних метрів покриття. Також маємо намір відновити каналізацію", – зазначає він. На це у міському бюджеті передбачено 1,2 мільйони гривень. Очікується, що ремонт триватиме до жовтня.

Схожі роботи наступного тижня стартують і в парку "Залізна вода". Торік тут уже відремонтували 800 метрів доріжок, цього ж року планують замостити плиткою ще близько 3000 метрів покриття. Також тут потрібно влаштувати водоприймачі та дощову каналізацію. На це все в цьогорічному бюджеті передбачено 3 мільйони гривень. "Роботи тут досить складні та об’ємні, тож триватимуть до кінця року", – додає Андрій Галушка.

Окрім цього, кілька парків восени отримають нові та відремонтовані лавки, вартістю 500 тисяч гривен. За словами керівника управління екології, у Львові вже відбувся тендер на визначення підрядної організації, тож у вересні-жовтні можна очікувати на початок робіт. Стартувати планують із парку імені Івана Франка на ділянці біля дитячої пісочниці, надалі лавки оновлюватимуть у парках "Погулянка", Стрийський, Скнилівський та "Піскові озера".

Читайте ще новини Львова:

У Львівській області стався землетрус

Беґбедер, Шабловський, Джордано: 10 зіркових літераторів львівського Форуму видавців

Якою буде погода у Львові найближчими днями

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах