Крісла-мішки, коворкінг та спорт-арена: у Львові відкрили новий простір для читання

Новина - Транспорт та інфраструктура - Крісла-мішки, коворкінг та спорт-арена: у Львові відкрили новий простір для читання

Новина - Транспорт та інфраструктура - Крісла-мішки, коворкінг та спорт-арена: у Львові відкрили новий простір для читання

Транспорт та інфраструктура
06 жовтня 2016 08:52

Відтепер у Львові з’явився ще один простір, де можна провести час з комфортом, читаючи книжку, і не тільки. Оновлена бібліотека-філія №42 ЦБС з 4 жовтня запрацювала за адресою: вул. Патона, 4/2. Свій час особливо продуктивно тут зможуть провести свій час діти.

https://city-adm.lviv.ua

Оновлена бібліотека поділяється на декілька частин:

Book-локація – зручний простір для читання. У залі планують проводити презентації книг, літературні квести, читання-імпровізації та інші події, пов’язані з книгою.

Крісла-мішки, коворкінг та спорт-арена: у Львові відкрили новий простір для читання фото

Інтелект-портал створює можливість для інтелектуального розвитку користувачів: пізнавальні студії, інноваційні проекти та соціальне репетиторство – ці послуги надаватимуть, як працівники бібліотеки, так і волонтери, а також громадські організації та об’єднання.

Креатив-форум – своєрідна мікс-територія, яка може бути кінозалом, міні-галереєю та місцем для творчих зустрічей.

"МалюкS" – особлива територія, облаштована для дітей від 2 до 6 років . У залі , двічі на тиждень, відбуватимуться вже традиційні "літературні сніданки" та заходи за програмою "Росту і розвиваюсь" в рамках проекту "Львів – місто літератури". "Батьки приводитимуть сюди діток, та поки ті будуть зайняті цікавим літературним сніданком, батьки зможуть зайнятись чимось корисним для себе, наприклад у ІТ-плаці", - розповіла Еріка Жиголова, завідувач бібліотеки.

Окрім того, в березні цього року відкрили попередньо реставровану частину 3П : "Публічний Простір Підлітка". Територію поділено на чотири частини:

Спорт-арена – передбачена, як простір для ігор, різноманітних змагань й експрес-тренувань, обладнана спортивними атрибутами.

Коворкінг-студія – зал для творчої діяльності. У цій частині бібліотеки планують проводити різноманітні заняття з майстрування виробів ручної роботи.  

IT-плац –простір для опанування комп‘ютерних технологій з Центром вільного доступу до Інтернету. Тут  встановлено комп’ютери та розширено спектр послуг, зокрема, вільний безкоштовний доступ до інформаційних сервісів Інтернету, навчання основам комп'ютерної грамотності, скайп-спілкування, online-реєстрація Українського центру оцінювання  якості освіти для участі в ЗНО; тренування зі складання тестів ЗНО в електронному режимі та інші.

Крісла-мішки, коворкінг та спорт-арена: у Львові відкрили новий простір для читання фото 1

Релакс-закапелок – простір для відпочинку, обладнаний кріслами-подушками та кріслом-коконом, де будь-хто зможе розслабитись та в тиші почитати книгу. 

Додамо те, що в новій комфорт-бібліотеці для дітей передбачено багато різноманітних "побутових дрібниць" для користувачів, наприклад, "Парковка для візочків" та інші.

Читайте ще новини Львова:

Львів "поплив": затоплена поліклініка, колапс на дорогах, плаваюче сміття

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Транспортний колапс у Львові триватиме ще місяць

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах