Транспортну систему Львова знову будуть міняти: як саме

фото з сайту Depo.Львів

фото з сайту Depo.Львів

Транспорт та інфраструктура
19 жовтня 2016 10:58

Львівські міські маршрутки планують продовжити до найближчих сіл. Про це 17 жовтня повідомив під час брифінгу  міський голова Андрій Садовий.

За словами мера, уже наступного року Львів можуть сполучити із найближчими селами.

"Є схема, яка повинна працювати. Не можна з одного села пускати автобус через місто Львів в інше село. У Львові є свої маршрути. Ми підемо іншим шляхом. Частина львівських маршрутів буде продовжена до навколишніх сіл, щоб вони були імплементовані у львівську мережу. Це буде позитивний варіант вирішення. Наступного року вже буде працювати нова система по співпраці з перевізниками, ми будемо оголошувати конкурс. Зараз триває обговорення, частина громадськості буде у конкурсному комітеті, вони будуть фіналізувати рішення щодо перевізників, які будуть працювати. Вакханалія, яка існувала багато років, повинна бути припинена. Ці автобуси, які з одного села їздили в інше, жахливої якості. Будь ласка, доїхав до кінцевої станції, зупинився, є львівська транспортна система, яка повинна якісно працювати",- зазначив він.

Також А. Садовий пояснив, що маршрути продовжують, "щоб забирати людей з навколишніх сіл".

Щодо стану та кількості автостанцій у Львові міський голова повідомив, що ці проблеми візьмуться вирішувати у 2017-2018 роках.

"Наступного року ми хочемо приступити до реконструкції площі перед вокзалом, там треба будувати великий підземний паркінг, реконструювати площу. Є у нас наш автовокзал, який повинен якісніше працювати. Є станції, які завжди працювали, але раніше вони були комунальними, а в 90-их роках їх продали і зробили приватними. Система переведення і автостанцій, і транспорту з комунальних форм власності у приватну, на жаль, сьогодні себе не виправдала. Львів через це має багато проблем. По автостанціях ми повинні вийти на комплексну схему розміщення нових автостанцій, вони повинні бути належної якості надання послуг. Це процес, який ми беремо собі як завдання на 2017-18 роки",- заявив він.

Щодо станції на вул.. Петлюри, куди зараз "переїхала" частина приміських автобусів, А. Садовий сказав:

"Станція на вул. Петлюри буде працювати тимчасово, вона не буде постійно. Коли ми затвердимо схему чіткого розміщення автостанцій, думаю, швидко це збудуємо тоді буде інша якість сервісу. Це буде визначено робочою групою спільно з науковцями. Має бути науковий підхід".

Читайте ще новини Львова:

Понад 50 приміських маршрутів отримають нову кінцеву зупинку: перелік 

Через Львів буде їздити PolskiBus: квитки вже у продажу

Стало відомо, як подовжать приміські маршрути, що курсують через Львів

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах