Як покататися: між Львовом і Брюховичами їздить ретро-потяг

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як покататися: між Львовом і Брюховичами їздить ретро-потяг

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як покататися: між Львовом і Брюховичами їздить ретро-потяг

Транспорт та інфраструктура
22 грудня 2016 17:34

19-го грудня, до Дня святого Миколая Львівська залізниця запустила у хід ретро-потяг у складі паровоза Л-3535. Курсував він із головного вокзалу Львова до станції “Брюховичі”.

Подивитися та здійснити невелику подорож на ексклюзивному історичному транспорті прийшли в основному батьки з дітьми. За їхніми словами, це для них своєрідна казкова пригода. Прикрашені новорічною атрибутикою вагони, колядки та різдвяні пісні, зимові краєвиди за вікном, – все це створювало атмосферу новорічно-різдвяних свят. Деякі пасажири казали, що очікували побачити Чудотворця чи якесь театралізоване дійство. На станції “Брюховичі” усі мали змогу сфотографувалися біля потяга та залізти у кабіну машиніста.

Потяг Святого Миколая © Igor Salnikov

фото: Igor Salnikov

За словами працівників Львівської залізниці, сьогодні було мало охочих поподорожувати, але це пояснюється тим, що не всі знають про ініціативу. "Попереду ще 10 рейсів. Упевнені, що люди будуть активніші в інші дні", – зазначили вони.
Проїхатись на ексклюзивному та історичному транспорті зможе кожен охочий. Курсуватиме потяг зі Львова до Брюховичів: 19, 24, 25, 30, 31 грудня та 1, 2, 7, 8, 9, 14 січня.

Потяг Святого Миколая © Igor Salnikov

фото: Igor Salnikov

Вирушатиме ретро-поїзд із Головного вокзалу Львова о 12:40 год. і прибуватиме на ст. “Брюховичі” о 13:00 год. У зворотній бік зі станції Брюховичі потяг вирушатиме о 13:45 год. і прибуватиме на станцію “Львів” о 14:05 год.

Для дітей до шести років – проїзд буде безкоштовним. Для старших дітей та дорослих львів’ян квиток можна придбати у касах приміського сполучення. Для дітей 6-14-ти років він вартуватиме 4,5 грн, для дорослих – 6 грн.

Дивись ще: 

Очисні споруди та каналізація: що змінилося у Львові в 2016 році

У Львові з вікна військового госпіталю викинулася молода жінка

Дізнайся чому: частину вулиці Франка закриють для приватних автомобілів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах