Онлайн та смс-ками: у Львові на телефон повідомлятимуть, коли приїде маршрутка

фото з сайту Більше новин "Від Читачів"

фото з сайту Більше новин "Від Читачів"

Транспорт та інфраструктура
23 лютого 2017 13:00

У Львові на дорожніх знаках, які позначають зупинку громадського транспорту, розмістять інформацію про автобусні маршрути та час їхнього прибуття на зупинку. Відповідне рішення у середу, 22 лютого, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

На знаках, які позначають завершення посадкового майданчика, передбачене місце для розміщення розкладів руху. Однак, як зазначив начальник управління транспорту і зв’язку Віктор Щир, якщо через зупинку проходять багато маршрутів, розклад може бути дуже великим.

Відтак, на знаках розмістять перелік номерів маршрутів, які проходять через цю зупинку, та посилання на сайт "Львівавтодору" з номером конкретної зупинки. "Людина, яка має смартфон, введе посилання в браузері і побачить у режимі онлайн, через скільки хвилин на цю зупинку приїде транспорт. Людина, яка не має смартфону, може відправити SMS з номером зупинки на короткий номер 2214 і за кілька секунд отримає SMS з інформацією про те, коли який трамвай, тролейбус чи автобус буде на цій зупинці. Це реальний час прибуття транспорту, а не графік руху, який не завжди виконується", – наголосив Віктор Щир.

Онлайн та смс-ками: у Львові на телефон повідомлятимуть, коли приїде маршрутка фото

Інформація про час прибуття транспорту, яку отримує пасажир на сайті lad.lviv.ua

Виготовити та розмістити наліпки з посиланнями на сайт та номерами для відправки SMS (вартість SMS згідно з тарифним планом оператора) має ГО "Львів – безпечне місце", яка й ініціювала розміщення інформації про маршрути на зупинках. Як уточнив ZAXID.NET активіст Мирослав Голяк, відповідні наліпки планують розмістити на знаках навесні 2017 року.

Онлайн та смс-ками: у Львові на телефон повідомлятимуть, коли приїде маршрутка фото 1

Приклад наліпки для розміщення на знаку (червоним кольром позначений номер конкретної зупинки)

Додамо, що раніше на павільйонах на зупинках громадського транспорту спробували розмістити QR-коди, відсканувавши які пасажири також могли отримати інформацію про час прибуття транспорту на цю зупинку. Проте коди часто зривали з павільйонів. Оскільки дорожні знаки розташовані вище, активісти сподіваються, що наліпки на них не зриватимуть.

Дивись ще:

Де саме: на Городоцькій облаштують смугу громадського транспорту

Водію на замітку: де сьогодні у Львові перекриті дороги

Мандрівнику на замітку: цього року "Укрзалізниця" запустить 5 нових швидкісних потягів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах