Водіям на замітку: на частині вулиці Франка заборонять рух приватних автомобілів

Новина - Транспорт та інфраструктура - Водіям на замітку: на частині вулиці Франка заборонять рух приватних автомобілів

Новина - Транспорт та інфраструктура - Водіям на замітку: на частині вулиці Франка заборонять рух приватних автомобілів

Транспорт та інфраструктура
11 травня 2017 17:50

На вулиці Франка організують виділену смугу для громадського транспорту, а на відрізку від перехресть із вулицями Левицького і Шухевича заборонять проїзд приватних авто, розвернувши рух по вул. Шухевича в зворотньому напрямку.

Таку схему міська коміс  ія з безпеки дорожнього руху ухвалила ще взимку. Діяти вона мала розпочати з 31-го березня, але через організаційні затримки її впровадження відкладається. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк. 

Зміною транспортної схеми ділянку від вулиць Зеленої і Шухевича хочуть звільнити від корків та повернути трамвайні зупинки на вул. Шухевича. 

"Там зараз є дві смуги: ліва повертає на вулицю Князя Романа, права йде прямо по вулиці Франка. Водії часто порушують, їдуть в ліву смугу, а потім перед трамваєм підрізають, перелаштовуються і їдуть прямо по Франка. Через це трамвай часто стоїть у заторі. Спершу трамваї їдуть з нормальним інтервалом, а перед самою вулицею Шухевича всі збиваються один за одним. Через цю проблему трамваї №3 і №8, які мають кінцеву на пл. Соборній, зараз вже не зупиняються на вул. Шухевича", — пояснив Костянтин Баранюк. 

 

Водіям на замітку: на частині вулиці Франка заборонять рух приватних автомобілів фото

 

Костянтин Баранюк повідомив, що йдеться про виділення смуг громадського транспорту на вулиці Франка, а також перекриття руху на найвужчій ділянці між перехрестями з вулицями Левицького і Шухевича. "Залишиться тільки громадський транспорт, а приватний буде повертати із Франка на Князя Романа, а потім по Шухевича виїжджати на вулицю Франка. Тобто вулицю Шухевича розвернуть у протилежному напрямку", — зазначив спеціаліст.

Як уточнили у відділі комунального господарства Галицької райадміністрації, зараз ця схема руху перебуває на погодженні в управлінні превентивної діяльності Головного управління Нацполіції у Львівській області. 

Водіям на замітку: на частині вулиці Франка заборонять рух приватних автомобілів фото 1

На схемі синім кольором позначено рух громадського транспорту, зеленим — приватного транспорту, червоним — спільний рух. 

Дивись ще: 

Скільки "коштує" посада медсестри: у Львові за хабар затримали головного лікаря

Водіям на замітку: які вулиці ремонтуватимуть у Львові

Привіт, ЄС: стало відомо, коли остаточно затвердять безвіз для України

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах