Дивись: у Львові на зупинках встановили графіки руху транспорту

фото: Ірина Рєвунова

фото: Ірина Рєвунова

Транспорт та інфраструктура
11 жовтня 2017 17:25

У Львові розпочали встановлювати графіки руху на зупинках електротранспорту. Рамки з графіком руху уже вивісили на сімох зупинках, у подальшому планують встановити такі рамки на всіх зупинках.

Як повідомив ZAXID.NET речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар, рамки з розкладом руху встановили на зупинках на пл. Соборній, вул. Руській, Шота Руставелі, на зупинках "Підзамче" в обидва напрямки, "Аквапарк" та "Університет".

У подальшому "Львівелектротранс" планує встановити розклади руху на всіх зупинках електротранспорту, де немає електронних табло. Загалом у Львові налічується 336 зупинок трамваїв та тролейбусів, з них табло є лише на 26. Тож графіки руху найближчим часом з’являться на 310 зупинках.

Вартість однієї рамки з графіком руху становить 280 грн.

Іван Бондар запевнив, що водії трамваїв і тролейбусів дотримуються розкладів руху у 90% випадків. За дотримання графіків вони отримують премії. Приїхати не за графіком електротранспорт може у випадку ДТП, паркування автомобілів на коліях або ж поломок, які є форс-мажором і які "Львівелектротранс" намагається оперативно усувати.

Зазначимо, що графіки руху водії електротранспорту мали і раніше. Тепер же вони будуть доступні для всіх пасажирів на зупинках.

Додамо, що час приїзду громадського транспорту на ту чи іншу зупинку можна дізнатися також за допомогою смартфонів та SMS-повідомлень.

Дивись ще:

На скільки і як: зросте пенсія для пенсіонерів Львова і області 

Обережно, менінгіт: у Дрогобичі від інфекції померла 3-річна дівчинка 

Де саме: у Львові з'явився новий громадський простір 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах