Крути педалі: львівських чиновників збираються пересадити на велосипеди

Новина - Транспорт та інфраструктура - Крути педалі: львівських чиновників збираються пересадити на велосипеди

Новина - Транспорт та інфраструктура - Крути педалі: львівських чиновників збираються пересадити на велосипеди

Транспорт та інфраструктура
08 листопада 2017 16:52

Львівська мерія планує забезпечити своїх працівників службовими велосипедами, а у дворику Ратуші облаштувати велопарковки та велосервіс. Про це під час апаратної наради 8 листопада повідомив директор ЛКП "Ратуша-сервіс" Ігор Кривко, пише Zaxid.net.

За його словами, уже розроблена концепція запезпечення міських чиновників службовими велосипедами під робочою назвою "Rovery.За!". Також уже розіслали анкети по усіх департаментах та управліннях Львівської міськради, щоб з'ясувати точну кількість охочих використовувати службові велосипеди.

Ігор Кривко уточнив, що наразі ще не відомо, скільки саме велосипедів придбають та за яким принципом їх розподілятимуть. За його словами, можливі різні варіанти – коли придбають кілька велосипедів на одне управління чи департамент і його працівники користуватимуться велосипедами по черзі, за принципом велопрокату, або ж кожен велосипед закріплять як службовий за конкретним працівником.

Окрім того, у внутрішньому дворику Ратуші планують облаштувати криту велопарковку, де співробітники зможуть залишати не лише службові, а й власні велосипеди.

Бюджет проекту із забезпечення чиновників велосипедами поки не відомий, а остаточно схвалити виділення коштів мають депутати міськради.

Запустити велопроект для працівників мерії планують у квітні 2018 року, але скористатися ним зможуть лише ті, хто працює безпосередньо у приміщенні Ратуші. Нагадаємо, що загалом у штаті Львівської міськради працює близько 1600 співробітників, однак значна чаcтина їх працює в інших будівлях по усьому місту.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Грітися по-новому: у львівському транспорті змінять систему опалення

Адреси: де у Львові ремонтують дороги

Дивись: у Львові після ремонту відкрили вулицю Озерну

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах