Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів

Новина - Транспорт та інфраструктура - Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів

Новина - Транспорт та інфраструктура - Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів

Транспорт та інфраструктура
20 листопада 2017 12:51

Громадська організація "Екологічні ініціативи" представила концепцію електромобільності міста. Про це повідомляє Tvoemisto.

"93% забруднення повітря у місті утворюється через транспорт, –  говорить представник ГО “Екологічні ініціативи” Василь Пашко. – Місто взяло на себе зобов’язання до 2020 року знизити рівень забруднення повітря та шумового навантаженні на 20%". Для цього на його думку, необхідно створити нормативну базу та розробити програму дій у напрямку, запропонованому концепцією.

Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів фото

Документ орієнтований на приватний електротранспорт. Головні пропозиції – розширення мережі заправок для електромобілів, залучення зовнішніх інвестицій та підвищення комфорту для туристів, котрі подорожують електромобілями. Що ж до громадського транспорту, то автори концепції вважають, що електричний транспорт повинен становити щонайменше 40% уже в найближчі роки.

Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів фото 1

Для втілення концепції міська влада та активісти створять робочу групу, яка до наступної сесії підготує для Львівської міської ради ухвалу про розвиток електромобільності. "Концепція – це загальний стратегічний документ, який ми маємо ухвалити, щоб місто стало прикладом для всієї України", – коментує директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Зараз, за її словами, в місті є тридцять шість місць, де можна зарядити електромобіль. "Нам необхідно зробити візуалізацію, щоб зрозуміти, де можна додати заправок. Наступний етап – говорити з бізнесом і розуміти, де ми можемо розширювати інфраструктуру за його рахунок, а де заправки створюватимуться бюджетним коштом, наприклад, біля дитячих садків і шкіл", – каже Ірина Маруняк. На думку активіста "Екологічних ініціатив" Олега Гладчука, місто повинне виробити технічні умови для розвитку електромобільності.

Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів фото 2

У квітні 2017 року у Львові було офіційно зареєстровано 90 електромобілів. Поза тим, учасники дискусії висловили думку, що розвиток інфраструктури для електромобілів зробить місто привабливішим для туристів, а також створить нові робочі місця.

"Ми також маємо скоригувати містобудівні умови, розрахувати потужність електромереж, аби з появою нових заправок, які виникають біля нових житлових комплексів і будинків, розвивалась інфраструктура для електромобілів", – додала Ірина Маруняк. Побачити перші результати втілення концепції електромобільності вона розраховує вже 2018 року.

Візуалізація: як у Львові розвиватимуть інфраструктуру для електромобілів фото 3

ДИВИСЬ ЩЕ:

Полетіли: відомий лоукост відкриває рейс у Львів з Лондона

Сиди вдома: якою буде погода у Львові на цьому тижні 

Програма: як на Львівщині відзначатимуть річницю початку Революції Гідності

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах