Дізнайся: стало відомо, коли з'явиться Е-квиток у Львові

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дізнайся: стало відомо, коли з'явиться Е-квиток у Львові

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дізнайся: стало відомо, коли з'явиться Е-квиток у Львові

Транспорт та інфраструктура
21 лютого 2018 17:29

Перший етап конкурсу щодо впровадження е-квитка у Львові завершився. Визначено більше, як десять фірм, які виявили бажання братися за ці роботи. До кінця березня буде оголошено другий етап, а до кінця 2018 року – має завершитись увесь відбір. Скільки піде на налагодження його роботи – невідомо, та можна сподіватись, що е-квиток запрацює у транспорті Львова вже у першому півріччі 2019 року.

Про це під час брифінгу заявив директор ЛКП "Львівелектротранс" Олег Береза, повідомляє Zik.

"Пройшов перший етап відбору. У нас є більше десяти претендентів. Тепер ми готуємо другий етап – технічні вимоги до електронного квитка. Наступного тижня до нас приїдуть консультанти з ЄБРР, ми узгодимо остаточний перелік умов та подамо їх, як технічну специфікацію до банку і вона буде базою для наступного етапу відбору – технічного. А після цього розпочнеться вже третій раунд – фінансовий відбір. На цьому етапі ми вже будемо мати продукт, який відповідає нашим параметрам і будемо вибирати той, який підходить за ціною", – розповів чиновник.

Все відбувається так довго, бо ЛМР працює з ЄБРР, який ставить дуже високі вимоги до претендентів та процесу організації відбору.

"Щодо термінів, то до кінця березня ми маємо погодити технічну специфікацію та оголосити другий етап конкурсу. Ця процедура мала б тривати до осені 2018 року (вересень-жовтень). Тоді відразу оголосимо й третій етап, який плануємо закінчити у грудні. Тобто, на кінець року ми маємо визначити переможця тендеру, який буде реалізовувати проект електронного квитка у Львові", – повідомив директор ЛКП.

Щодо реальних термінів запуску проекту, то Олег Береза зазначив, що це вже буде залежати від переможця конкурсу, але мало б тривати 3-6 місяців. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Місця вистачить усім: Львовом курсуватимуть німецькі трамваї

Відкриття сезону: львівські контролери розпочинають нічне полювання на "зайців"

Перша ластівка: у Львові почала штрафувати водіїв, які затримують трамваї

Новини України та світу 21 лютого

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах