Катайся і заощаджуй: муніципальний велопрокат Львова знизив ціни

Новина - Транспорт та інфраструктура - Катайся і заощаджуй: муніципальний велопрокат Львова знизив ціни

Новина - Транспорт та інфраструктура - Катайся і заощаджуй: муніципальний велопрокат Львова знизив ціни

Транспорт та інфраструктура
13 березня 2018 12:42

Сервіс муніципального велопрокату Nextbike вперше змінив тарифи на користування велосипедами у Львові. 

Найбільш суттєва зміна – зменшення вартості разової поїздки велосипедом. Якщо раніше без купівлі абонементу за користування велосипедом потрібно було сплатити 50 грн за перші 30 хв. і ще по 50 грн за кожну наступну годину, то зараз перша година користування велосипедом обійдеться у 20 грн, а вже з другої години і далі вартість становитиме 50 грн. Тобто якщо раніше, щоб взяти велосипед на одну коротку поїздку доводилося платити щонайменше 50 грн, то зараз – лише 20 грн.

Як пояснив ZAXID.NET cпівзасновник компанії "Nextbike Україна" Остап Буденкевич, тарифи на разові поїздки зменшили, щоб залучити більше людей до користування сервісом.

"Ми зараз більше йдемо в спальні райони і розуміємо, що люди там, навіть ті, хто хоче спробувати велосипед, не завжди готові платити 50 грн за півгодини лише, щоб спробувати послугу. І це їх не спонукатиме до купівлі абонементу в майбутньому. Тому ми вирішили спустити вартість до 20 грн, щоб людина хоча б могла спробувати", – розповів Остап Буденкевич.

Водночас вартість місячного та сезонного абонементівзалишилася такою ж, як була – 250 грн та 800 грн відповідно. Однак, згідно з новими тарифами, тепер збільшився термін, впродовж якого можна користуватися велосипедом безкоштовно. Раніше безкоштовними були лише перші 30 хв, а за наступні 31-60 хв і 61-90 хв потрібно було сплачувати по 4 грн (місячний абонемент) або 2 грн (сезонний абонемент). Зараз при купівлі будь-якого абонементу перша година використання велосипеду буде безкоштовною, друга і третя коштуватимуть по 5 грн, а всі наступні – по 50 грн.

Зазначимо, що абонементи лише дають доступ до нижчих тарифів, тобто вартість поїздок оплачується окремо.

За словами Остапа Буденкевича, безкоштовний період збільшили з огляду на те, що тривалість однієї поїздки при використанні велосипедів Nextbike у Львові становила 45 хв.

"Ми подивилися по минулорічній статистиці, що середня поїздка в людей становила 45 хв. І фактично, якщо ви мали абонемент і їхали довше, ніж півгодини, то ще за тих 15 хв мали доплатити як за ще одну годину. Тому ми вирішили збільшити безкоштовний період використання з 30 хв. до однієї години – щоб люди могли собі в рамках безкоштовного часу здійснити повноцінну поїздку", – пояснив Остап Буденкевич

За його словами, зараз у системі Nextbike зареєстровано 10 тис. львів'ян. У місті діють 24 станції велопрокату, однак цього року компанія планує відкрити ще близько 10 нових станцій (наразі не уточнюють, де їх встановлять і коли це буде). Окрім цього у 2018 році Nextbike планує запустити велопрокат ще у трьох містах (поки точно відомо, що одним із них є Вінниця, а два інші назвуть пізніше).

Катайся і заощаджуй: муніципальний велопрокат Львова знизив ціни фото

Дивись ще:

На двох колесах: львівських поліцейських пересадять на велосипеди

Крути педалі: львівських чиновників збираються пересадити на велосипеди

До уваги велосипедистів: у Львові встановили перший велошлюз

Новини України та світу 13 березня

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах