Коли і як: у центрі Львова змінять організацію руху транспорту

Новина - Транспорт та інфраструктура - Коли і як: у центрі Львова змінять організацію руху транспорту

Новина - Транспорт та інфраструктура - Коли і як: у центрі Львова змінять організацію руху транспорту

Транспорт та інфраструктура
29 березня 2018 17:52

Через постійні затори і затримки у русі громадського транспорту у центрі міста змінюють організацію дорожнього руху. Йдеться про ділянку вулиці Дорошенка від проспект Свободи до вулиці Банківської. Там проїзд приватного транспорту заборонять взагалі.

Не тільки до центру, а й від проспекту Свободи до вулиці Банківської. Їхати цієї ділянкою вул. Дорошенка зможе тільки громадський транспорт. У поліції кажуть, це одна із найаварійніших ділянок. Від початку року саме на цьому переході зафіксували декілька наїздів на пішоходів.

"Там є нерегульований перехід. Рух пішоходів досить інтенсивний. Фактично, цей перехід зв'язує одну частину центру з іншою", – розповів zaxid.net керівник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Роман Вахула.

Павільйон із зупинкою громадського транспорту перенесуть. Він буде ближче до проспекту, відразу навпроти вже існуючої, і не створюватиме трафіку при виїзді з вулиці Банківської.

"Зупинка буде суттєво оновлена. Перш за все, будуть враховані потреби людей з обмеженою мобільністю, інвалідністю зокрема. Буде підвищений посадковий майданчик. Також по краях тієї зупинки вона буде облаштована тактильною плиткою. Це враховує потреби людей з вадами зору", – розповів Іван Бондар.

За планом, в умовно пішохідній зоні від проспекту Свободи до Банківської знесуть усі турнікети. Але, зауважують проектанти, паркування тут, як і раніше, буде заборонене.

"Часто в мережі говорять, що там будуть літні майданчики. Такого не буде, бо там лишається рух громадського транспорту. Тобто проїжджа частина в цій пішохідній зоні залишиться. Тільки пішоходи будуть відчувати себе вільніше. Але основна мета – це прискорення руху громадського транспорту", – розповів спеціаліст міського управління транспорту Костянтин Баранюк.

Поворот з проспекту Свободи на Дорошенка унеможливлять. Весь приватний транспорт скерують на вулицю Гнатюка. Там планують, зокрема, збільшити кількість смуг. "Для водія важливо щоб об'їзні шляхи були правильно організовані. Це тільки досвід покаже", – каже водій Олег.

Почепити нові дорожні знаки Галицька райадміністрація має до червня. Тоді й почнуть діяти зміни у русі.

Дивись ще:

Стала односторонньою: на вулиці Шептицьких у Львові змінили схему руху

Схема об’їзду: частину вулиці Дорошенка у Львові зроблять пішохідною

Перелік: які дороги ремонтуватимуть у Львові цього року

Новини України та світу 29 березня

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах