Візуалізація: у Львові будуватимуть колегіум

Новина - Транспорт та інфраструктура - Візуалізація: у Львові будуватимуть колегіум

Новина - Транспорт та інфраструктура - Візуалізація: у Львові будуватимуть колегіум

Транспорт та інфраструктура
05 червня 2018 13:17

Український католицький університет планує звести у Львові новий студентський гуртожиток на вулиці Стрийській, що стане частиною студмістечка. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради.

Згідно з містобудівною документацією, територія будівництва охоплює майже 4 га і призначена для будівництва навчальних закладів. Зазначається, що максимальна висотність будинків становитиме не більше 20,5 метрів.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv проректор УКУ з адміністрування і розвитку Мирослав Сеник, колегіум розрахований на 300 студентів, що на 50 місць більше, ніж перший корпус. 

"Окрім студентського помешкання, у корпусі базуватимуться гуртки, театр, студентський уряд та спортивна зона. Загальна площа охоплює 8 400 кв. м. Розпочати будівництво хотіли б вже цієї осені, втім все залежить від того, коли проектант завершить проект, відповідно до містобудівної документації", — розповів Мирослав Сеник.

За його словами, проектуванням нового гуртожитку для студентів УКУ займається приватна компанія "АВР Девелопмент". До початку будівництва в університеті сподіваються знайти всі необхідні кошти.

Нині у студмістечко УКУ, яке обмежене Стрийським парком, вулицею Козельницькою та Стрийською, розташований один п’ятиповерховий студентський колегіум, який відкрили 2012 року, навчальна адмінбудівля з трапезною, церква Святої Софії Премудрости Божої та Центр Шептицького, який відкрили торік.

Візуалізація: у Львові будуватимуть колегіум фото

ДИВИСЬ ЩЕ:

Зазирни у майбутнє Львова: яким буде Замарстинівський парк після реконструкції

З метеостанцією і підсвіткою: біля львівської опери з’явиться сухий фонтан

Перелік: які дороги ремонтуватимуть у Львові цього року

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах