Підняття тарифів у маршрутках: мер Львова призначив розслідування щодо неправдивого повідомлення

Новина - Транспорт та інфраструктура - Підняття тарифів у маршрутках: мер Львова призначив розслідування щодо неправдивого повідомлення

Новина - Транспорт та інфраструктура - Підняття тарифів у маршрутках: мер Львова призначив розслідування щодо неправдивого повідомлення

Транспорт та інфраструктура
16 листопада 2018 13:02

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив провести службове розслідування щодо появи на сайті міськради повідомлення про підняття тарифу і притягнути винних до відповідальності. Про це  VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Мер Львова критично відреагував на опубліковане 14 листопада на офіційному сайті Львівської міськради оголошення управління транспорту про проведення громадських консультацій щодо підвищення тарифу на проїзд до 8 грн. Також мер доручив своєму заступнику з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку провести службове розслідування стосовно обставин появи повідомлення про підняття тарифу і притягнути винних до відповідальності.

За словами Садового, говорити про можливість підняття тарифів у міських автобусах мона буде лише після того, як приватні перевізники погодяться безкоштовно перевозити пенсіонерів. 

"Жодних політичних рішень ні міський голова, ні виконавчий комітет, ні Львівська міська рада не приймали", - заявив zaxid.net Андрій Садовий.

За словами Садового, обговорення зміни тарифу можливе лише після погодження приватними перевізниками безкоштовно возити пенсіонерів.

"Наше комунальне АТП-1 возить пенсіонерів безплатно. А приватні перевізники цього не роблять. Коли приватні перевізники зрозуміють свою соціальну відповідальність, дадуть повідомлення про згоду йти назустріч пенсіонерам, тоді можна сідати і публічно дебатувати", - заявив міський голова.

Нагадаємо, що 14 листопада на сайті міськради опублікували проект рішення виконавчого комітету, який передбачає підняття вартості на проїзд у міських маршрутках до 8 гривень. Однак остаточне рішення мали прийняти після проведення громадських консультацій, що триватимуть до 28 листопада.

Додамо, львівські перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у Львові до 9 гривень. Підвищення цін перевізники аргументують швидким зростанням ціни на пальне та масовим звільненням водіїв. Натомість львів'яни, 14 листопада, зареєстрували електронну петицію проти підвищення тарифів на проїзд без суттєвого покращення якості та графіку обслуговування маршрутів.

Нагадаємо, 26 листопада, у Львові відбудеться громадське слухання про недопущення підвищення вартості проїзду у міських автобусах без покращення якості перевезень та графіку руху.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Щоб не плакать, я сміявсь: добірка курйозів у львівських маршрутках

Вози повітря: у Львові всі пасажири вийшли з маршрутки через відмову водія везти пенсіонера

Забита людьми львівська маршрутку "летіла" по зустрічній: пасажири обурені, що їх зупинила поліція

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах