Поїдуть не всі: львівським перевізникам дозволили зменшити кількість маршруток

Львівським приватним перевізникам дозволили на три місяці зменшити кількість автобусів на маршрутах.

Львівським приватним перевізникам дозволили на три місяці зменшити кількість автобусів на маршрутах.

Транспорт та інфраструктура
20 листопада 2018 17:31

Львівським приватним перевізникам дозволили на три місяці зменшити кількість автобусів на маршрутах за постійними договорами, аби вони могли забезпечити роботу маршрутів, на які укладені тимчасові договори. Про це  VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

За словами в. о. керівника управління транспорту Олега Партики, до конкурсу приватні перевізники випускали на маршрути 40-45% автобусів від паспортної кількості. Після конкурсу відсоток перевізників зріс вдвічі, адже, аби забезпечити необхідну кількість автобусів, більше 80%, їх забрали з маршрутів, на яких вони працюють за тимчасовими договорами.

"Наприклад, повністю зняли всі автобуси з маршруту №19. Тому достатньої кількості автобусів для забезпечення роботи маршрутів і за постійними, і за тимчасовими договорами приватні перевізники не мають", — сказав Олег Партика.

Водночас випустити зараз автобуси комунального АТП-1 на ці маршрути не можна, оскільки підприємство ще не отримало всі придбані автобуси. Крім цього, на підприємстві не вистачає водіїв.

"За три місяці АТП-1 отримає решту автобусів, аби збільшити кількість транспорту на маршрутах за тимчасовими та постійними договорами. Загалом на маршрути, які поки не мають постійних перевізників, потрібно 75 автобусів", — заявив Партика.

Нагадаємо, що львівські перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у Львові до 9 гривень. Підвищення тарифів перевізники аргументують швидким зростанням ціни на пальне та масовим звільненням водіїв. Натомість львів'яни, 14 листопада, зареєстрували електронну петицію проти підвищення тарифів на проїзд без суттєвого покращення якості та графіку обслуговування маршрутів. У понеділок, 26 листопада, у Львові відбудеться громадське слухання про недопущення підвищення вартості проїзду у міських автобусах без покращення якості перевезень та графіку руху.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Щоб не плакать, я сміявсь: добірка курйозів у львівських маршрутках

Вози повітря: у Львові всі пасажири вийшли з маршрутки через відмову водія везти пенсіонера

Забита людьми львівська маршрутку "летіла" по зустрічній: пасажири обурені, що їх зупинила поліція

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах