Львів’яни пропонують не платити за проїзд у старих і брудних маршрутках: зареєстрована петиція

У Львові зареєстрували електронну петицію з пропозицією знижувати ціну за квиток, у випадку, якщо маршрутка буде брудною.

У Львові зареєстрували електронну петицію з пропозицією знижувати ціну за квиток, у випадку, якщо маршрутка буде брудною.

Транспорт та інфраструктура
05 лютого 2019 13:28

У Львові зареєстрували електронну петицію з пропозицією оновити вимоги до перевізників і знижувати ціну за квиток у випадку, якщо маршрутка буде брудною. Відповідну електронну петицію зареєстрували у Єдиній системі місцевих петицій.

На думку її автора Володимира Вереса, у Львові не повинні курсувати старі маршрутки. Львів’янин пропонує встановити максимально допустимий "вік" автобуса – 6 років. Якщо ж містом курсуватимуть маршрутки, термін експлуатації яких перевищує 6 років, чоловік пропонує зменшувати вартість проїзду на 25% за кожен понаднормовий рік.

"У брудних та холодних транспортних засобах оплата за проїзд не знімається", – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, з 1 лютого проїзд в усіх автобусах Львова подорожчав до 7 гривень. Проте, пенсіонери та інваліди третьої групи можуть їздити у львівських маршрутках безкоштовно. Проїзд у нічних маршрутках Львова не змінювали. Львів'яни негативно сприйняли інформацію про подорожчання проїзду. У відповідь, навіть, розпочали флешмоб #ДайтеКвитокЧелендж. Окрім того, зареєстровано електронну петицію з вимогою негайного впровадження у Львові електронного квитка. У випадку невиконання пасажири погрожують маршруткам ігнором. Також зареєстрована петиція з пропозицією підняти тариф на проїзд у міських маршрутках ще на 1-2 гривні (до 8-9 гривень).

ДИВИСЬ ЩЕ:

Щоб не плакать, я сміявся: добірка курйозів у львівських маршрутках

Відеошок: львівська маршрутка курсує із діркою в підлозі

Вози повітря: у Львові всі пасажири вийшли з маршрутки через відмову водія везти пенсіонера

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах