Мерія закликала львів'ян не купувати квартири у компанії-забудовника "Ірокс". Фото умовне.
Мерія закликала львів'ян не купувати квартири у компанії-забудовника "Ірокс", оскільки будівництво відбувається без відповідних дозволів і підлягатиме знесенню.
Як розповів начальник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів, упродовж 25?26 вересня земельні ділянки на вулиці Шевченка, 418, де здійснює будівництво ПрАТ "Ірокс", було обстежено.
"Зараз один із них — на етапі четвертого поверху, інший, що знаходиться майже під самою колією, — на початковій стадії: є обгороджена територія, завезені плити, стоять техніка та крани. Йдеться про самовільно захоплену земельну ділянку, орієнтовною площею майже 0,5 га, яка не входить у межі документів, які має „Ірокс" на землекористування, та належить до земель міста. Окрім того, частина цієї земельної ділянки знаходиться в межах „червоних" ліній. Львівська міська рада не видавала на неї жодних документів, а виконавчий комітет — жодних рішень щодо видачі містобудівних умов та обмежень на проектування будівництва", — зазначив Кіндратів.
За його словами, жодних паспортів об’єктів та жодної інформації в реєстрі за цим фактом також немає.
Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення виконавчим органам міськради скерувати звернення генеральному прокурору, надавши інформацію про вчинення злочину на території міста за всіма об’єктами компанії "Ірокс". Також мер зазначив, що для вирішення цієї справи місто готове залучити найкращих юристів України.
"Це єдиний забудовник, який ігнорує всі норми закону і без жодних документів самозахоплює ділянки й підробляє документи. ДАБІ області каже, що цього не бачить", — наголосив Садовий.
Як зауважив заступник міського голови Сергій Бабак, мешканці довколишніх будинків на вулиці Шевченка також перебувають у процесі судових справ із забудовником та готові доєднатись до позовів міської ради.
Нагадаємо, що 18 грудня Восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення багатоповерхівки на Личаківській, 259. Міськрада виділила на це майже 3 мільйона. Це безпрецедентний випадок не лише для Львова, але й для України. Демонтаж незаконної новобудови розпочали наприкінці березня.
У квітні Львівський окружний адміністративний суд зобов'язав забудовника ГО "Наше ідеальне місто" знести шестиповерхівку на вулиці Варшавській, 22. А вже у травні знесли незаконну будівлю на вулиці Чорновола, яка пзаважала усім 12 років.
Онлайн-мапа незаконних будов Львова: де краще не купувати квартиру.
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у
Читайте всі новини у нашому каналі