1 листопада стартувало голосування за проекти громадського бюджету: все, що потрібно знати

1 листопада стартувало голосування за проекти громадського бюджету.

1 листопада стартувало голосування за проекти громадського бюджету.

Транспорт та інфраструктура
01 листопада 2019 12:24

Сьогодні, 1 листопада, у Львові розпочалось голосування за проєкти, подані  на конкурс Громадського бюджету. Голосування триватиме до 23:59 15 листопада.


Хто може голосувати


Всі львів’яни, старші 16 років, можуть проголосувати за один малий і один великий проєкт. Для участі у голосуванні, окрім віку, потрібно відповідати таким критеріям:

 • місце проживання людини зареєстроване у Львові (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі), що підтверджується паспортом або карткою львів’янина.
 • підприємство, установа чи організація, де працює людина, зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.
 • людина навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.
 • людина володіє на праві власності об’єктом нерухомості у Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.
 • місце народження людини зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Де голосувати


Проголосувати можна на сайті громадського бюджету за допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису. Проголосувати з допомогою bank ID можуть клієнти таких банків: Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк, Кредобанк, ПУМБ, Ідея банк, Банк Південний, А-банк, Конкорд- банк, Радабанк, Мотор-банк.

Клієнти Приватбанку також можуть проголосувати з допомогою банківських терміналів та у мобільному додатку Приват24.

Якщо ж людина офіційно не зареєстрована у Львові або їй не вдалось проголосувати на веб-сайті, тоді можна проголосувати у Центрах надання адміністративних послуг Львова. При собі необхідно мати паспорт (якщо людина офіційно зареєстрована або народжена у Львові), паспорт та довідку з місця роботи у Львові (якщо людина офіційно працює у Львові), паспорт та студентський квиток або інший документ, що підтверджує факт навчання (якщо людина навчається у Львові), паспорт та витяг з відповідного реєстру прав власності (якщо людина володіє нерухомим майном у Львові).

Адреси Центрів надання адміністративних послуг

 • пл. Ринок, 1
 • вул. Шевченка, 374
 • вул. Чупринки, 85
 • вул. Виговського, 32
 • вул. Левицького, 67
 • пр. Червоної Калини, 72а
 • вул. Хвильового, 14а
 • вул. Грушевського, 55, смт. Рудне


ЦНАПи працюють у понеділок з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 17:00, у вівторок з 9:00 до 18:00, у суботу з 9:00 до 16:00, у середу і четвер з 9:00 до 20:00. Неділя – вихідний.


Куди звертатися, якщо виникли запитання

 


За додатковою інформацією щодо голосування можна телефонувати за номером 297-57-63 або писати на електронну скриньку grombudget@gmail.com.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах