Проти коронавірусу: у Львові дезінфікують громадський транспорт

Задля боротьби з коронавірусом комунальні перевізники Львова провели додаткові заходи з дезінфекції рухомого складу. Фото умовне.

Задля боротьби з коронавірусом комунальні перевізники Львова провели додаткові заходи з дезінфекції рухомого складу. Фото умовне.

Транспорт та інфраструктура
27 лютого 2020 16:02

Задля боротьби з коронавірусом комунальні перевізники Львова провели додаткові заходи з дезінфекції рухомого складу. Про це повідомили в управлінні транспорту. Йдеться про ЛК АТП №1 і ЛКП "Львівелектротранс".

"Додатково обробляти дезінфікуючими засобами поручні і всі поверхні в салонах під час прибирання і миття рухомого складу розпочали, з огляду на спалах захворюваності у Львові, коли значна частина навчальних закладів була на карантині. Такі заходи тривають і надалі", — розповів начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.

За його словами, з вимогою провести додаткові заходи з дезінфекції управління транспорту також звернулося до приватних перевізників.

Додамо, що у Львові, задля боротьби з коронавірусом, у публічних місцях встановлюють дозатори з антисептиками для рук. З 26 лютого в львівському аеропорту запровадили особливий режим. Всім пасажирам, які прилітають до Львова вимірюють температуру. Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький розповів, де перебуватимуть хворі на коронавірус у випадку їх виявлення на Львівщині. 

Чого чекати українцям від коронавіруса, чи безпечно забирати посилки з Китаю і як захиститися.  

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах