Видихай: повторне тестування водіїв львівських маршруток не підтвердило COVID-19

Видихай: повторне тестування водіїв львівських маршруток не підтвердило COVID-19 фото

Видихай: повторне тестування водіїв львівських маршруток не підтвердило COVID-19 фото

Транспорт та інфраструктура
03 квiтня 2020 17:19

У водіїв Львівського комунального авто-транспортного підприємтсва № 1 коронавірусу не виявлено. Про це VG Львів повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

«Протягом трьох днів, з 31 березня до 2 квітня, на антитіла до коронавірусу були перевірені 300 працівників ЛК АТП № 1. У перший день тестування були виявлені три підозри, які в подальшому не підтвердили ПЛР-аналізи. У наступні два дні тестування підозр на коронавірус не виявлено», - йдеться у повідомленні.

Як розповів директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, у перший день тестування у трьох водіїв тести виявили підозру на коронавірус, у них були відібрані мазки та скеровані на ПЛР-аналіз для підтвердження або спростування діагнозу.

«Ми вже отримали результати ПЛР-аналізу — у всіх трьох водіїв результати негативні, тобто вони не хворі на коронавірус. У другий і третій день експрес-тести підозр не зафіксували», — розповів Орест Хамула.

У подальшому працівникам АТП № 1 також проводитимуться експрес-тести на антитіла до коронавірусу.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус в Україні знову зросла. Станом на 10:00 3 квітня в Україні зафіксовано 942 підтверджених випадків COVID-19. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах