Не жени: у Львові встановили перший інтелектуальний світлофор

Не жени: у Львові встановили перший інтелектуальний світлофор фото

Не жени: у Львові встановили перший інтелектуальний світлофор фото

Транспорт та інфраструктура
16 квiтня 2020 16:37

На в’їзді у Львів вперше встановили світлофор з сенсорами, які фіксують швидкість руху автомобілів. Інтелектуальний світлофор встановили наприкінці Кульпарківської. Він регулює вмикання червоного або зеленого світла ще за 600 метрів до в’їзду в місто.

Про це VG Львів повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, завдання інтелектуального світлофора – унеможливити ДТП і дисциплінувати водіїв дотримуватися правил дорожнього руху.

«На в’їзді в місто зі сторони вулиці Кульпарківської були часті ДТП. Тому на міській комісії з безпеки дорожнього руху розглядали це питання, і було рекомендовано встановити світлофор. Це вперше у Львові ми встановили інтелектуальний світлофорний об’єкт», – розповіла Ірина Маруняк.

За 600 метрів до світлофора встановили сенсор, який фіксує з якою швидкістю рухається автомобіль. За 300 метрів до світлофора розміщений ще один сенсор і табло, які також визначають і показують швидкість руху машини.

«Якщо швидкість більша 60 км, то на світлофорі загоряється червоне світло. Відповідно, машина мусить зупинитися. Якщо ж авто їде зі швидкістю меншою 60 км, то горить зелене світло, і водій спокійно заїздить у місто», – пояснила Ірина Маруняк.

На в’їзді в місто також встановили дорожні знаки, які показують, якою має бути швидкість руху авто. Поки що світлофор працює в тестовому режимі. Після введення його в експлуатацію світлофор передадуть на баланс ЛКП «Львівавтодор». Вартість такого світлофора 1,262 мільйона гривень.

Нагадаємо, у патрульній поліції Львівської області розповіли, скільки пасажирів можна перевозити у приватному автомобілі під час карантину, та чи можна перевозити літніх людей.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах